• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-1790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

الحاق ناو رزمی به منطقه سوم دریایی کنارک

ناوشکن رزمی شهید دریابان نقدی از منطقه دوم دریایی بوشهر برای نخستین بار ، امروز به منطقه سوم دریایی کنارک ملحق شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان ،فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: این ناو شکن برای همیشه در سواحل مکران حضور خواهد داشت و می تواند در تامین امنیت و کمک به صیادان منطقه در بحران های دریایی نقش اساسی ایفا کند .

امیر دریادار خانزادی با اشاره به اینکه ارتش در مرزهای هوایی ، دریایی و خشکی ایران با تمام توان حضوری مقتدرانه دارد افزود: از خلیج عدن تا آبهای بین المللی هر کجا که منافع کشور اقتضا کند حضور پیدا خواهیم کرد .

وی گفت: سواحل مکران یکی از مناطق مهم و راهبردی کشور است و چندین ناوشکن رزمی نیروی دریایی در بندرعباس و بوشهر تامین امنیت این منطقه را برعهده دارند .

فرمانده نیروی دریایی ارتش یکی از پیامهای الحاق ناوشکن شهید دریابان نقدی را حضور مقتدرانه در دریا عنوان کرد و گفت: با اقتدار و با صلابت، اجازه هیچ گونه تعرض و دست اندازی به دشمنان را نخواهیم داد .

امیر دریادار خانزادی پیام این اقدام را برای دوستان و هم‌پیمانان دریایی ایران اعلام آمادگی نیروی دریایی ارتش برای انجام هرگونه همکاری امنیتی و بهره‌برداری از منافع دریا به نفع همه ملت‌ها برشمرد .

وی تنگه هرمز را امن‌ترین تنگه راهبردی جهان خواند و گفت: امروز به طور کامل امنیت این تنگه راهبردی با تلاش نیروی دریایی ارتش و سپاه برقرار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: