• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-4784-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اعطای وام 30 میلیون ریالی به بانوان بدسرپرست و خودسرپرست سیستان و بلوچستان

مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان گفت: به بانوان بدسرپرست و خودسرپرست هم تسهیلاتی به مبلغ 30 میلیون ریال برای ایجاد مشاغل خانگی اعطاء می شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، فاطمه فاضلی در کارگروه اشتغال بزمان افزود: بانوان کارآفرین روستایی سیستان و بلوچستان وام کم بهره تا سقف 500 میلیون ریال دریافت می کنند .

وی گفت: بانوان کارآفرین روستایی در صورت ارائه طرح های اشتغالزا و موافقت با این طرح ها، به صندوق کارآفرینی معرفی می شوند و به آنان تسهیلات کم بهره تا سقف  500 میلیون ریال اعطا می شود .

فاضلی با اشاره به اینکه بانوان روستایی تحت پوشش بیمه روستایی قرار می گیرند، افزود: طرح غربالگری بانوان و احداث کانون نخبگان در بزمان از دیگر برنامه‌های در دست اقدام برای این منطقه است .

عباس داودی بخشدار بزمان هم در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌های بالای میراث فرهنگی در این منطقه، فعال شدن نمایندگی میراث فرهنگی در بزمان را خواستار شد .

بانوان بزمانی هم در این جلسه بر توجه به قابلیت های فرهنگی و گردشگری منطقه از جمله فعال کردن بوم گردی، ایجاد صنایع تبدیلی و فرآوری خرما و فراهم کردن بسترهای لازم برای مشاغل خانگی و زود بازده تاکید کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: