• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-4984-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بلوچستان:

اقدامات کنترلی در راستای جلوگیری از قاچاق فرآورده های نفتی با جدیدت ادامه دارد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بلوچستان گفت: اقدامات کنترلی در راستای جلوگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی در منطقه تحت پوشش شرکت نفت بلوچستان مستقر در چابهار با جدیدت ادامه دارد .

مصطفی نخعی در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه سیستان و بلوچستان اظهار کرد: اعمال کنترل و نظارت دقیق بر تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی با توجه به شرایط حساس نقاط مرزی در مقطع کنونی یکی از اصلی ترین رسالت های شرکت در راستای حفظ و صیانت از سرمایه‌های ملی است .

وی همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی استان در شناسایی ، کشف و ضبط محموله‌های قاچاق فرآورده های نفتی را بسیار مناسب ارزیابی نمود و افزود: در همین راستا روز گذشته با کسب خبری مبنی بر دپوی مقادیری سوخت قاچاق در روستایی در حاشیه شهرستان چابهار توسط افرادی سودجو تیمی متشکل از نیروهای امنیتی و انتظامی با همراهی معاون محترم امنیتی و انتظامی استانداری ، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و فرمانداری چابهار در محل مذکور حاضر و علاوه بر ضبط فرآورده‌های قاچاق ، افراد متخلف نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی گردیدند .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بلوچستان مستقر در چابهار در بخش دیگری از صحبت های خود مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی را وظیفه قانونی و شرعی تمامی مسولین و دستگاه‌های اجرایی دانست و گفت: با توجه به شرایط خاص استان و همجواری با کشور پاکستان و اختلاف فاحش نرخ فرآورده در مرزها و نتیجتا تفاوت نرخ رسمی فروش در جایگاهها با نرخ قاچاق در بیرون از محیط مجاری عرضه منطقه ، میبایست تمامی دستگاههای نظارتی و اجرایی ضمن توجه به تمامی زنجیره های قاچاق با تمام توان مانع سوء استفاده سودجویان در این زمینه گردند .

نخعی خاطرنشان کرد: به یاری خداوند و با همکاری دستگاههای ذیربط اجازه نخواهیم داد سودجویان و سوداگران با قاچاق فرآورده های نفتی ضمن ایجاد اختلال در نظام اقتصادی کشور سبب بروز مشکل در امر خدمت رسانی به مردم شوند .

شایان ذکر است شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی بلوچستان مستقر در چابهار، یکی از 37 منطقه شرکت پخش کشور است که وظیفه تامین، ذخیره سازی وتوزیع فراورده های نفتی در جنوب استان سیستان وبلوچستان شامل شهرهای چابهار،کنارک،نیکشهر،فنوج،قصرقند،سرباز،ایرانشهر ودلگان را به عهده دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: