• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد؛

تقدیر از نشریات و رسانه‌های سیستان و بلوچستان در هفته کتاب

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: نشریات و رسانه های استان سیستان وبلوچستان که از مهرماه سال گذشته در زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی فعالیت داشته اند هم زمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی در زاهدان تقدیر می شوند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان وبلوچستان، مرتضی سلطانی نژاد در این باره افزود: طبق روال هر ساله نشریات و رسانه هایی که  با بهره‌گیری از دانش و تجربه فعالان خبر و رسانه ، آثار رسانه‌ای که انتشار داده اند به داوری گذاشته می شود که پس از آن به نفرات برتر در هر گروه لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا خواهد شد .

معاون فرهنگی ومطبوعاتی در ادامه بیان کرد: در این دوره از این برنامه، آثار باید برای نخستین‌بار، منتشر شده باشند .

سلطانی نژاد ادامه داد: بر اساس این فراخوان مطبوعات محلی، خبرگزاری‌ها و سایت‌های و پایگاه های خبری استانی دارای مجوز،می توانند آثار خود را در قالب خبر، گزارش، گفت‌وگو، یادداشت، نقد و مقاله مطبوعاتی به روابط عمومی این اداره کل ارسال نمایند .

وی خاطرنشان کرد:مطابق این فراخوان، آثاری که در فاصله اول مهر ۱۳۹۶ تا پایان مهرماه۱۳۹۷ در رسانه‌ها منتشر شده‌اند، در این دوره می‌توانند شرکت کنند .

گفتی است آیین پایانی این دوره با معرفی برگزیدگان، همزمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در آبان ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: