• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-5284-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شناسایی 14 واحد صنفی متخلف در شهرهای توابع شهرستان چابهار

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان چابهار در حاشیه جلسه ای که با هدف بررسی مسائل و مشکلات بازار شهر نوبندیان از توابع شهرستان چابهار و با حضور روسای اتحادیه های صنفی ، عمده و خرده فروشان و بازاریان در محل مسجد نوبندیان ، برگزار شد، گفت: نظارت ها و بازرسی ها از واحدهای صنفی ، مراکز اقتصادی و مراکز توزیع کالا و خدمات در سطح شهرستان چابهار و توابع آن با هدف جلوگیری از ایجاد اختلال در شبکه توزیع کالا و خدمات ، تخلفات اقتصادی و احتکار و به جهت حمایت از مردم در حال انجام است .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، هادی اکبری ادامه داد: براساس نظارتهای متداول از واحدهای صنفی ، جایگاه های توزیع گاز مایع و سایر بخش های اقتصادی طی روز گذشته در شهرهای نگور ، پلان و نوبندیان از توابع شهرستان چابهار ، تعداد 14 واحد صنفی متخلف شناسایی گردید .

اکبری ادامه داد: پرونده تخلف 14 واحد صنفی اعلام شده جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی به مراجع ذیربط ارسال شده است .

وی خاطرنشان کرد: دربازرسی ها علاوه بر برخوردهای تعزیری با متخلفان از طرف بازرسین برای سایر کسبه و بازاریان تذکرات و راهنمایی های لازم به جهت بهبود فعالیت کاریشان در دستورکار قرار دارد و درحال انجام است .

وی خاطرنشان کرد: شهروندان شهرستان چایهار می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی ،کم فروشی وتقلب ، احتکار ، انبارهای بی نام نشان و... از طریق تماس تلفنی باشماره 124 ستادخبری و یا با حضور در محل اداره شهرستان به حوزه ستادخبری به صورت حضوری وکتبی گزارشات خود را ارائه نمایند وپس از اخذ گزارش ، بازرسین این اداره سریعاً اقدام به بررسی گزارش خواهند کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: