• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-5214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خاش کمبود گاز ندارد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خاش گفت: در این شهرستان کمبود گاز نداریم و کار توزیع نیز در شرایط عادی انجام می شود لذا صف بندی برای دریافت گاز از سوی مردم در مقابل جایگاه ها به نفع سودجویان و اذیت شدن خود مردم است .

مهدی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: از مردم در این شهرستان تقاضا می شود برای دریافت گاز به جایگاه ها و شرکت های تامین و توزیع گاز مراجعه نکنند .

وی ادامه داد: مراجعه بی مورد مردم به جایگاه ها سبب سوء استفاده دلالان و سودجویان شده است .

اسماعیلی اظهار داشت: از حدود یک هفته قبل کار توزیع گاز را در درب منازل آغاز کرده ایم و این کار با نظارت همکاران ما انجام می شود .

مدیر صمت خاش بیان کرد: در روزهای قبل مشکلاتی در زمینه تامین و توزیع گاز مایع در شهرستان خاش و برخی شهرهای سیستان و بلوچستان به وجود آمد که با تدابیر خوب مسئولان در استان و شهرستانها اقدامات موثری برای مقابله با شرایط بحران صورت گرفت و مردم بدون دغدغه توانستند گاز مورد نیاز خود را تهیه کنند .

وی افزود: با فراهم شدن شرایط مطلوب جهت خدمت رسانی به مردم در حوزه تامین و توزیع گاز شکایت مردمی در سامانه 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت ثبت نشده است .

اسماعیلی گفت: گاز در سطح شهرستان خاش با فراوانی وجود دارد و ذخیره های مطمئنی داریم اما متاسفانه برخی ها با سوءاستفاده از مراجعه مردمی به فکر سودجویی افتادند و دلالان نیز با تجمع برای دریافت سیلندر گاز صف هایی طولانی در مقابل جایگاههای عرضه گاز ایجاد کردند تا این سیلندرها را به صورت آزاد به فروش برسانند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: