• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-2986-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بازدید مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان از دوره‌های آموزشی صنعت گاز جهاددانشگاهی

مدیر عامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان از دوره‌های آموزشی و فعالیت کارآموزان دوره لوله‌کشی گاز خانگی، تجاری و صنعتی جهاددانشگاهی زابل بازید کرد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مهندس طهرانی در بازدید دوره‌های آموزشی و فعالیت کارآموزان دوره لوله‌کشی گاز خانگی، تجاری و صنعتی جهاددانشگاهی زابل اظهار کرد: طرح آموزش نیروی بومی مورد نیاز صنعت گاز به همت جهاددانشگاهی استان با جدیت تمام و با موفقیت در حال اجراست .

وی ادامه داد: بر اساس ارزیابی های کارفرما کیفیت اجرای این طرح بزرگ در حد کاملا مطلوب و رضایت بخش می باشد .

گفتنی است با توجه محلق شدن سیستان و بلوچستان به شبکه سراسری گاز، جهاددانشگاهی استان بر اساس قرارداد آموزشی و تعهدی که به شرکت ملی گاز ایران دارد، درصدد تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآزموده بمنظور حفظ، صیانت و بهره‌برداری از تجهیزات و سرمایه‌های تاسیسات گازی استان برآمده که تاکنون گام های موثری در این مسیر بر داشته است .

جهاددانشگاهی استان به عنوان یک نهاد علمی، انقلابی و دانش بنیان است و با بهره‌گیری از تمام ظرفیت های موجود،  تاکنون در قالب "طرح جامع آموزش و تربیت نیروی کار بومی مورد نیاز توسعه صنایع گاز در استان سیستان و بلوچستان" چند صد نیروی ماهر و متخصص در این زمینه را تربیت و آموزش داده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: