• دوشنبه ۲۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-3386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:

اساتید دانشگاه‌ها در رشته‌های مختلف، خود را نسبت به مسائل استان مسئول بدانند

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه اساتید دانشگاه نقش بسزایی در رفع مشکلات استان دارند، گفت: باید اساتید دانشگاه‌ها در رشته‌های مختلف، خود را نسبت به مسائل استان مسئول بدانند و با ارائه مقالات و نظرات کارشناسی در راستای برطرف کردن مشکلات بیشتر تلاش کنند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، علیرضا کیخا در نشست تشکل‌های دانشجویی سیستان و بلوچستان با موضوع مطالبه‌گری در جامعه، افزود:  پرهیز از عملکرد جزیره‌ای در راستای حل مشکلات مردم استان ضروری است.

وی بیان کرد: بسیاری از مشکلات استان با هم‌افزایی و اتحاد رسانه‌ها و جنبش دانشجویی برطرف می شود .

کیخا خاطرنشان کرد: رسانه‌ها و تشکل‌های دانشجویی ظرفیت‌های بسیار خوبی برای پیگیری و برطرف کردن مشکلات استان دارند اما تا زمانی که جزیره‌ای عمل کنند نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد .

مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه مطالبه‌گری از جمله وظایف مهم جنبش دانشجویی و رسانه‌ها است، گفت: این دو قشر در کنار یکدیگر با مطالبه‌گری می‌توانند بسیاری از مشکلات در جامعه را برطرف کنند. در راستای پیگیری و حل مشکلات مردم جناح و حزب معنا ندارد و همه باید برای یک هدف مشترک که نجات مردم از مشکلات پیش رو هست، تلاش کنند .

وی با تاکید بر اینکه بسیج دانشجویی با تمام ظرفیت‌ در کنار همه رسانه‌ها است، ادامه داد: قرارگاه "شهید احمدی روشن" بسیاری از مسائل استان را به صورت علمی پیگیری می‌کند و می‌تواند در مورد مهمترین مشکلات استان اطلاعات خوبی در اختیار رسانه‌ها قرار دهد .

در ادامه مسئولان تشکل‌های دانشجویی و همچنین رسانه‌ها به تشریح انتظارت خود از یکدیگر پرداخته و بر همراهی بیشتر در راستای حل مشکلات مردم در زمینه‌های مختلف از جمله حاشیه‌نشینی، ریزگردها، خشکسالی و مشکلات مردم در بخش کشاورزی تاکید کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: