• چهارشنبه ۲۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-3486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سمینار سراسری تقویت حافظه در چابهار برگزار می‌شود

مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار گفت: بزرگ‌ترین سمینار آموزشی –کاربردی تکنیک‌های تقویت حافظه یکشنبه 29 مهرماه در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار می‌شود .

وحید ریگی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مهمان ویژه این سمینار که با هدف ارائه تکنیک‌های تقویت حافظه و روش های صحیح مطالعه برای اولین بار در چابهار برگزار می‌شود؛ دکتر محمد سیدا،مرد حافظه ایران و رئیس انجمن تقویت حافظه ایران خواهد بود .

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین دغدغه‌ها در حال حاضر عدم یادگیری صحیح و یا یادگیری سطحی در میان دانشجویان است؛ افزود: ما در این همایش با ارائه تکنیک‌های تقویت حافظه آشنایی دانشجویان، دانش آموزان و تمامی افراد جامعه را با توانایی‌های مغز انسان در یادگیری، ارائه‌ی ایده‌های خلاقانه و موفقیت در زندگی را دنبال می‌کنیم .

مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار تصریح کرد: یکی از مهمترین مهارت‌هایی که افراد در زندگی خود باید بیاموزند توانایی یادگیری است و این توانایی یادگیری زمانی حاصل می‌شود که افراد پی به قدرت و عملکرد مغز و حافظه خود ببرند .

وی با اشاره به ارتباط برگزاری این سمینار آموزشی با مرکز کارآفرینی خاطرنشان کرد: کارآفرینی را نباید با دید یک شغل نگاه کرد بلکه به عنوان یکی از ویژگی‌های شخصیتی و هویتی انسان‌ها دانست. افرادی که کارآفرین هستند اهل خطرپذیری بوده و همواره ایده‌های جدیدی در ذهن خود دارند؛ اما برای دستیابی به این دو ویژگی منحصر به فرد باید ذهن خود را برای تفکر جدید آموزش داده و پرورش دهند و از تمامی توانایی‌های ذهن استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: