• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-2490-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرطایفه کرد:

گروگانگیران در مرزهای کشور مزدوران دشمن هستند

سرطایفه کرد، میربلوچزهی و سهرابزهی در شهرستان خاش گفت: گروگانگیران و عوامل حامی و پشتیبان آنها در داخل و خارج از کشور مزدوران دشمن استکباری هستند .

سردار ولی محمد کرد در گفت و گو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: به گروگان گرفتن افراد بی گناه با هدف باج خواهی و انتقام جویی از ضعف گروهک های تروریستی بوده که متوسل به این اقدام زشت و غیرانسانی شده اند .

وی اظهار داشت: گروگانگیران در پوشش مدافعان بلوچ و اهل سنت دست به این اقدام پلید و ننگین زده اند، اما در حقیقت مردم ما از آنها و رفتار و کردار زشت شان بیزارند .

این ریش سفید برجسته از جامعه بزرگ بلوچستان ادامه داد: مردم با غیرت و مرزدار، شجاع، وفادار به اسلام و انقلاب و مدافعان سرحد و بلوچستان به مانند پدران خود پاسدار مرزهای میهن هستند و با بیگانگان مقابله می کنند .

وی بیان کرد: ویژگی برجسته قوم بلوچ دفاع از مظلومان و مقابله با ظلم و ستم ظالمان و ریشه کن کردن فتنه دشمنان و نابودکردن مزدوران، افراد مجرم و خطاکار و دشمنانی است که به نام بلوچ دست به جنایت می زنند و به هویت و اصالت و فرهنگ و تمدن عالی این قوم آسیب وارد می کنند .

کرد ادامه داد: مردم ما حامی و پشتیبان مقام معظم رهبری و مسئولان سخت کوش و پرتلاش در نظام هستند و با افتخار از ارزشهای والای اسلامی و انقلابی شان صیانت می کنند .

وی گفت: به گروگان گرفته شدن بسیجیان و افراد نظامی از بلوچ و فارس و شیعه و سنی در مرز میرجاوه بیانگر این مطلب است که گروگانگیران دوستدار مردم ما نیستند و برای رسیدن به اهداف شوم شان از هیچ گونه تلاش و کوششی برای ضربه زدن به کشور و خیانت به ملت فروگذار نیستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: