• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-8684-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده خاش بیان کرد؛

سیمان خاش، شاخص ترین واحد تولیدی در سیستان و بلوچستان

نماینده مردم شهرستان خاش، میرجاوه، کورین و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت تولیدی و صنعتی سیمان خاش، شاخص ترین واحد تولیدی در سیستان و بلوچستان است .

علی کرد در دیدار با شماری از سرمایه گذاران موفق استان که در تولید و صادرات نقش دارند، بیان کرد: سیمان خاش با بهره گرفتن از معادن غنی منطقه و استفاده از توان نیروهای بومی توانسته در عرصه های مختلف بدرخشد .

وی اظهار داشت: این شرکت در مباحث صادراتی، تولید محصولات کیفی، حضور موثر در بازار و بورس و اخذ گواهینامه های بین المللی و رعایت شاخص های کیفیتی و استاندارد به عنوان الگویی برتر در سطح استان سیستان و بلوچستان و ایران است .

کرد ادامه داد: سیمان خاش با برخورداری از معادن موجود در این شهرستان از جمله پوزولان، تولید کلینکر و سیمان راه اندازی فروشگاه اینترنتی و حضورو موثر در بازار توانسته برای خود اسم و رسم کسب کند و همچنان در مباحث مختلف نامزد دریافت لوح های موفقیت و ممتاز است .

نائب رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ایجاد و راه اندازی فاز دوم کارخانه سیمان و سرمایه گذاری جهت تولید سیمان سفید و کاشی و سرامیک از خواسته های مهم مردم خاش است که امیدواریم در جهت حمایت از تولیدات داخلی و ایجاد شغل و مقابله با معضلات بیکاری و اقتصادی و معیشتی مورد توجه هیئت مدیره سیمان قرار بگیرد و به دغدغه های مردمی نیز پاسخ داده شود .

کرد گفت: سیمان خاش بعد از منطقه آزاد چابهار در کنار شرکت سیمان سیستان نقش مهمی در حمایت از تولیدات داخلی داشته و دارد .

وی اظهار داشت: فرصت های ارزشمند سرمایه گذاری و کار و تلاش در شهرستان فراهم است، اما می طلبد در شرکت سیمان خاش برنامه ریزی و نوعی تحرک و پویایی برای بهره گرفتن از ظرفیت ها مدنظر باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: