• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-2590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خاش:

خدمات دولت در بحث بیمه چشمگیر و قابل تقدیر است

فرماندار شهرستان خاش گفت: خدمات دولت در بحث پوشش بیمه ای اقشار مختلف مردم منطقه بسیار چشمگیر و قابل تقدیر است .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حمیدالدین یوسفی در دیدار با رئیس و کارکنان بیمه سلامت شهرستان خاش بیان کرد: در راستای اجرای طرح تحول سلامت پوشش بیمه ای رایگان روستائیان و عشایر و مردم شهری انجام شد که بیمه شدگان در مراکز درمانی دولتی به صورت رایگان از خدمات بستری در بیمارستانها و مراکز درمانی بهره مند گردیدند .

وی اظهار کرد: در همین موضوع 5 تا 10 درصد از هزینه های ویزیت و خدمات درمانی بر عهده مراجعه کنندگان بود و مابقی هزینه ها را دولت پرداخت کرده است .

یوسفی ادامه داد: بیمه یکی از نیازهای بسیار مهم برای مردم محروم و مستمند به شمار می رود که دولت به خوبی توانسته در این مبحث ورود پیدا کند .

آمنه ریگی رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان خاش نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه بیمه مردم شهری، روستائی و عشایری ارائه داد .

به مناسب گرامی داشت هفته بیمه سلامت امام جمعه، فرماندار، مدیر و کارکنان بیمه سلامت خاش با حضور در بیمارستان امام خمینی ره این شهرستان از بیماران بستری در این مرکز درمانی عیادت کردند .

روزشمار هفته سلامت در کشور به این شکل بوده که؛27 مهر روز اول هفته با عنوان «بیمه سلامت، توانمندسازی و ترویج فرهنگ عمومی»، 28 مهر روز دوم هفته با عنوان «بیمه سلامت، سازمان الکترونیک و هوشمندسازی»، 29 مهر روز سوم هفته با عنوان «بیمه سلامت، سطح بندی و نظام ارجاع»، 30 مهر روز چهارم هفته با عنوان «بیمه سلامت، پوشش بیمه همگانی و حفاظت مالی از بیمه شدگان، 1 آبان روز پنجم هفته با عنوان «بیمه سلامت، حقوق شهروندی و مشتری مداری»، 2 آبان روز ششم هفته با عنوان «بیمه سلامت، تجمیع منابع و خرید راهبردی» و 3 آبان روز هفتم هفته با عنوان «بیمه سلامت، مشارکت‌های اجتماعی و شرکای کاری» نام‌گذاری شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: