• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-2690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم خاش در مجلس:

کوچکترین آسیبی به مرزداران وارد بشود، مردم ما با خیانتکاران برخورد می کنند

نماینده مردم شهرستان خاش، میرجاوه، کورین و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به مرزداران میهن ما که اخیرا توسط مزدوران دشمن به گروگان گرفته شده اند کوچکترین آسیبی وارد بشود، مردم غیرتمند ما با خیانتکاران برخورد می کنند .

علی کرد در گفت و گو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: از روزهای قبل که این اتفاق رخ داده، بسیاری از مردم دلسوز و مرزدار ما جویای موضوع شده اند و علما و بزرگان و اقشار مختلف مردم پای کار آمده اند و برای آزاد کردن فرزندان ملت در تلاش هستند .

عضو کمیسون اجتماعی مجلس اظهار کرد: اقشار مختلف مردم ما این موضوع گروگانگیری مرزداران را محکوم کرده اند لذا گروهک ترویستی و مزدوران دشمن باید بدانند برای رسیدن به اهداف شوم شان ناکام می مانند و مردم ما در کنار مسئولان برخورد سختی را با افراد خیانتکار و عامل بیگانه و نفوذی دشمنان می کنند .

کرد ادامه داد: اقتدار و عظمت ایران اسلامی بر دنیا نمایان می باشد و مردم کشورمان و از جمله مردم انقلابی و مرزداران شجاع بلوچ در چهار دهه از عمر نظام اسلامی نشان داده اند که حامی جنایتکاران و خائنان نیستند و عرصه را بر آنها تنگ می کنند که نتوانند نقشه های شوم دشمنان را در کشور پیاده کنند .

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: کارها را با قوت دنبال و پیگیری می کنیم و امیدواریم با اتخاذ تدابیری ارزشمند بتوانیم از این آزمون موفق بیرون بیائیم .

کرد افزود: علما و بزرگان و مردم بلوچ و اهل سنت الحمدلله ضعیف نیستند و خودشان با استقلال و توان می توانند از حقوق شان دفاع کنند، لذا به دلسوزی های جنایتکاران و افراد خیانتکار و مزدوران دشمن نیاز ندارند .

نماینده مردم خاش در مجلس اظهار کرد: از همان لحظه های نخستین وقوع این اتفاق اکثریت جامعه بلوچ و اهل سنت اعم از مولوی عبدالحمید، سایر علمای برجسته کشور و استان و سرداران و نخبگان بلوچ و اقشار مردم در کنار مسئولان این گروگانگیری را محکوم و از عوامل این حادثه ابراز برائت و دوری و نفرت کردند و در داخل و خارج از استان و حتی در کشور پاکستان اینگونه افراد جائی ندارند و در امنیت کامل نمی توانند به فعالیت مزدورانه شان بپردازند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: