• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-8884-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در فالب امضای تفاهم نامه انجام می شود؛

توسعه تجارت شیلات و حمل و نقل دریایی بین سیستان و بلوچستان با ایالت بلوچستان پاکستان

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: در سفر دو روزه هیأت تجاری استان به کویته پاکستان که به منظور برگزاری ششمين نشست مشترک تجاری مرزی استان‌های سیستان وبلوچستان وبلوچستان پاکستان انجام شد یک تفاهم‌نامه تجاری به امضا رسید .

سیامک سرابندی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: این تفاهم نامه در زمینه توسعه صادرات و واردات محصولات کشاورزی انجام شده است.

نادر میرشکار رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان نیز در این رابطه گفت: با توجه به مشترکات دینی ، فرهنگی و حسن همجواری که فی ما بین ایران و پاکستان وجود دارد و با عنایت به این که جلسات کمیته مشترک تجارت مرزی با پاکستان همواره برقرار است ، امیدواریم شرایط توسعه تجارت بین ما نسبت به گذشته بهتر و شرایط برای توسعه مراودات تجاری بیش از پیش فراهم گردد .

وی خاطرنشان کرد: هدف از تشکیل سلسه جلسات کمیته مشترک مرزی فی مابین ایران و پاکستان توسعه روابط دوجانبه در زمینه های شیلاتی ، حمل و نقل دریایی و ریلی ، بهبود تجارت مرزی ، رفع موانع و مشکلات تجار و بازرگانان دو کشور و توسعه مبادلات تجاری دو طرف می باشد و امید است با همکاری های فی ما بین و خاصه استان سیستان و بلوچستان و ایالت بلوچستان پاکستان ، روابط تجاری و سطح مبادلات مرزی افزایش پیدا نماید .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: