• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-3786-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رییس جهاددانشگاهی استان خبر داد:

بهره‌مندی 2500 مددجوی کمیته امداد از خدمات آموزشی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان

رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی تاکنون بر اساس قرارداد منعقد شده با کمیته امداد خدمات آموزشی به ویژه در زمینه کارآفرینی به مددجویان‌ این نهاد ارائه داده است، گفت: طی دو سال گذشته بیش از 2500 مددجوی این نهاد از خدمات آموزشی جهاددانشگاهی بهره مند شدند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، منصور تاجری 29 مرداد ماه در دیدار با سید مهدی عبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان اظهار کرد: جهاددانشگاهی از دیرباز و امروزه به عنوان نهادی علمی و انقلابی در جامعه شناخته می شود .

وی ادامه داد: این نهاد تلاش و نگاه خود را به برنامه‌ها و اقدامات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، دانش‌بنیان، اشتغال، کارآفرینی و ...  معطوف کرده است .

رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه آموزش یکی از نیازهای ضروری و انکارناپذیر جامعه امروزی است، گفت: در همین راستا توجه ویژه‌ای به آموزش نوجوانان، جوانان، دانش‌آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف جامعه توسط جهاددانشگاهی صورت گرفته است .

دکتر تاجری با بیان اینکه جهاددانشگاهی توانایی ورود به عرصه های مختلف و برنامه های بر زمین مانده جامعه را دارد، افزود: مسائل آموزشی، فرهنگی، اشتغال و کارآفرینی در حقیقت با جدیت و توجه ویژه‌ای توسط جهاددانشگاهی برنامه‌ریزی و پیگیری می‌شود .

وی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی تاکنون بر اساس قرارداد منعقد شده با کمیته امداد خدمات آموزشی به ویژه در زمینه کارآفرینی به مددجویان‌ این نهاد ارائه داده است، یادآور شد: طی دو سال گذشته بیش از 2500 مددجوی این نهاد از خدمات آموزشی جهاددانشگاهی بهره مند شدند .

رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: همانند گذشته آمادگی داریم تا با این نهاد در زمینه های آموزشی، پژوهشی و ‌کارآفرینی، اشتغال، گوهرتراشی و مشاوره‌های روانشناختی و مشاوره های ازدواج و بعد از طلاق همکاری داشته باشیم و خدمات مختلفی را به جامعه هدف این‌ نهاد ارائه نماییم .

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان اظهار کرد: جهاددانشگاهی در تمامی زمینه ها به ویژه فرهنگی، تحقیقاتی و آموزشی تاکنون کارنامه بسیار درخشانی داشته است .

سید مهدی عبادی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) در راستای خدمات‌دهی بهتر و موثر به جامعه هدف خود با جهاددانشگاهی تفاهم نامه همکاری منعقد کرده است، ادامه داد: با برنامه ریزی و برنامه سازی مدون و جامع می توان مبحث آموزش را در جامعه و در بین اقشار مختلف به ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ترویج و تبیین کرد و آنها را در استفاده از خدمات کمک کرد .

وی رویکرد اصلی این نهاد را توانمند سازی جامعه هدف عنوان کرد و گفت: در راستای تحقق این رویکرد از تمام ظرفیت و پتانسیل‌های فرهنگی، آموزشی و اجتماعی و ... خود و سایر نهادها از جمله جهاددانشگاهی بهره خواهیم گرفت .

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان افزود: درصددیم تا با نهادینه کردن آموزش ها و تغییر نگرش آنان در مورد آموزش ها در بین خانواده های مددجویان به ویژه آموزش های تخصصی و کاربردی برای آنها اشتغال ایجاد و از طریق توامندسازی و خودکفایی را برای خانواده های مددجو به ارمغان آوریم .

عبادی ثبات و  پایداری مشاغل و اشتغالزایی کارآمد را در منوط به آموزش مناسب و صحیح دانست و تصریح کرد: جهاددانشگاهی می تواند با ارائه آموزش‌های تخصصی و کاربردی به مددجویان این نهاد، ما را در پیشبرد اهدافمان یاری نماید .

وی یادآور شد: این نهاد آمادگی، حمایت و همکاری خود را در زمینه آموزش و اشتغالزایی با جهاددانشگاهی اعلام می دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: