• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-2987-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توسط جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان اجرا می شود؛

برگزاری سومین دوره مسابقات ملی دفاع 3 دقیقه‌ای پایان نامه‌های دانشجويی

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان از برگزاری سومین دوره مسابقات ملی دفاع پایان‌نامه دانشجويی در دانشگاه سیستان و بلوچستان خبر داد.

محمود محمد قاسمی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان بیان کرد: برنامه دفاع 3 دقیقه ای پایان‌نامه‌های دانشجویی، از مجموعه مسابقاتی است که به تبیین دستاورد های پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی می پردازد.

محمدقاسمی بیان کرد: این مسابقه ویژه فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری از سال 93 تا 97 می باشد.

وی در ادامه گفت: شرکت کنندگان در این مسابقه باید دستاورد های پژوهشی خود را به صورت فشرده و در 3دقیقه برای مخاطبان بیان کنند.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان اظهار کرد: سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی با توجه به سابقه طولانی خود در برگزاری جشنواره ملی پایان نامه های سال دانشجويی برای نخستین بار در سطح استانی و ملی به اجرای این برنامه در این سطح پرداخته است.

وی در ادامه با اشاره به مراحل مسابقه گفت: این مسابقه در 3 مرحله مقدماتی، نیمه نهايی و نهايی برگزار می شود که مرحله مقدماتی در استان ها برگزار و نفرات برتر به مرحله نیمه نهاي معرفی می شوند ،در مرحله نیمه نهاي که با حظور نفرات برگزیده استانی در تهران برگزار می شود 3نفر برتر به مرحله پایانی راه می یابند در مرحله پایانی که همزمان با مراسم اختتامیه جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجويی برگزار می شود نفرات برتر اعلام می شود .

وی، رشد و تقویت مهارت های ارتباطی و بیانی دانشجویان، برقراری ارتباط بین فضای دانشگاه، صنعت و جامعه، کاربردی کردن پژوهش ها و تحقیقات دانشجوي، رشد و تقویت مهارت های ایده پردازی دانشجویان را از اهداف این مسابقه بیان کرد.

محمدقاسمی گفت: ثبت نام این مسابقات تا پانزدهم آبان ماه ادامه دارد و علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می تواند برای ثبت نام به تالار ملاصدرای دانشگاه سیستان و بلوچستان واقع در دانشکده ادبیات، طبقه فوقانی، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: