• پنجشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-1184-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سیستان و بلوچستان:

ادامه اجرای راه گوهرکوه به بزمان در دستور کار دولت است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ادامه اجرای راه گوهرکوه به بزمان که چند سال است تعطیل شده در دستور کار دولت می باشد .

دانیال محبی در حاشیه دیدار با مردم خاش و در گفت و گو با خبرنگار ایسنا بیان کرد: این پروژه به دلیل کمبود اعتبارات معطل مانده، که چند روز قبل با مدیرکل راه و شهرسازی صحبت کردم و قرار شده در اسرع وقت دوباره کار آن از سر گرفته بشود .

وی اظهار کرد: این پروژه در اتصال خاش و سیستان و بلوچستان به استان های همجوار و داخلی کشور نقشی تاثیرگذار دارد و مردم استان به استانهای کرمان و یزد راحت تر می توانند سفر کنند .

محبی ادامه داد: برای دوبانده کردن محور خاش به زاهدان که از درخواست های مهم مردم خاش است نیز پیگیری های لازم را خواهیم داشت .

وی اظهار کرد: شهرستان خاش در شاهراه ارتباطی محور توسعه شرق کشور واقع شده و در لحظات مختلف شبانه روز اخبار ناگوار از سوانح رانندگی در محورهای مواصلاتی آن گزارش می شود .

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: در مبحث جاده و بازارچه مرزی خاش هم پیگیری لازم را خواهیم داشت و امیدواریم برای مردم خوب خاش بتوانیم خدمات شایسته ای انجام بدهیم و دولت با بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدمات رسانی بتواند دل این مردم شریف و مرزدار که همراه و همگام با نظام هستند را شاد کند .

محبی تاکید کرد: تسهیلاتی خوبی را هم برای ایجاد اشتغال و رونق دادن به تولید و حمایت از طرحهای اشتغالزا پیش بینی کرده ایم که امید می رود با جذب اعتبارات در این حوزه و حمایت از سرمایه گذاران بتوانیم به توسعه شهرستان و استان کمک کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: