• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-286-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

صدور مجوز راه اندازي مركز نوآوري و شكوفايي فن اوریهای نوین در جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان

دکتر بیجندی معاون آموزشی جهاددانشگاهی مجوز راه اندازی مرکز نوآوری و شکوفایی فناوری های نوین در  جهاددانشگاهی زاهدان را صادر کرد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان در ابلاغیه معاون آموزشی و رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی جهت راه اندازی مرکز نوآوری و شکوفایی فناوری های نوین در  جهاددانشگاهی زاهدان آمده است .

با استناد به مصوبات چهارمین جلسه شورای مرکزی مراکز نوآوری با درخواست آن واحد مبنی بر راه اندازی "مرکز نوآوری و شکوفایی فناوری های نوین " در سیستان و بلوچستان موافقت می شود .

شایان ذکر است این مرکز می تواند به منظور حمایت از پژوهشگران، افراد خلاق و ایده پرداز و تسهیل اشتغال دانش آموختگان نسبت به ایجاد دفتر در سایر شهرستان های استان در صورت همکاری و همیاری مدیران و مسئولین استانی و محلی با عنوان "مرکز نوآوری و شکوفایی دفتر ... " پس از ارائه مستندات به این سازمان اقدام نماید

امید است با استفاده از تمامی ظرفیت ها و تجارب موجود در آن واحد، زمینه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را در راستای تجاری سازی فناوری و حمایت از دانشجویان و دانش آموختگان فناور و خلاق را بیش از پیش فراهم آورید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: