• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-1090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تاکید فرماندار بر رفع مشکلات سوخت و توزیع گاز مایع در سراوان

جلسه كارگروه مشترك فرعي كميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز و هماهنگي سوخت شهرستان سراوان برگزار شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، نارويي فرماندار سراوان در اين جلسه از جایگاه های توزیع گاز پرسی و نصر با توجه به دریافت سهمیه مناسب اما عدم مدیریت صحیح در توزیع گاز و ایجاد مشکلاتی برای شهروندان، اظهار گلایه مندی کرد و توصیه نمود هر چه سریعتر مکانیزم توزیع فعلی را که موجبات هرج و مرج، سوءاستفاده و نارضایتی مردم را به همراه داشته است را تغییر داده و مشکلات شهروندان را در امر گازرسانی حل نمایند و در غیر اینصورت برخورد جدی خواهد شد .

فرماندار سراوان در ادامه بیان کرد: تامین رفاه و خدمت به مردم وظیفه ماست بنابراین کمبود گاز و نارضایتی مردم پذیرفته نیست و اگر توزیع کنندگان گاز اقدام جدی در امر توزیع مناسب انجام ندهند دستگاه‌های نظارتی اقدام به تعریف سازوکار مناسب خواهند کرد .

نارويي در ادامه با بيان آمار بالاي خودروهاي سنگين در شهرستان و دریافت سوخت، کمبود و گران‌فروشی مصالح ساختمانی و کرایه مازاد را اجحاف در حق شهروندان دانست و از شهرداران خواست به پایش و نظارت جدی بر ماشین های سنگین اقدام کنند تا دستگاه‌های غیرفعال شناسايي و به شرکت نفت معرفی شوند تا از قاچاق سوخت نیز جلوگیری شود .

فرماندار شهرستان سراوان با بيان مشكلات سوخت گيري مردم سراوان و عدم کدینگ تا زمان رفع کدینگ، از شرکت نفت خواست تا با تدبیری مناسب و با تفکیک خودروها جهت دریافت سوخت از طریق کارت جایگاه اقدام کند .

وی همچنین بر تامین نفت سفید آموزش و پرورش و دانشگاه ها در اولویت کاری تاکید کرد تا مراکز آموزشی با مشکل نفت مواجه نشوند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: