• پنجشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-2214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اعلام آمادگی کسبه و بازاریان خاش برای حضور در راهپیمایی روز 13 آبان

اقشار مختلف مردم شهرستان خاش و بویژه کسبه و بازاریان در این شهرستان همگام با سایر مردم ایران در راهپیمایی روز 13 آبان حضوری پرشور و گسترده و حماسی خواهند داشت .

مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خاش در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان گفت: اصناف و بازاریان به مانند سالهای نخستین شکل گیری انقلاب و دوران دفاع مقدس و بعد از انقلاب برای صیانت از ارزشهای اسلامی و انقلابی آمادگی داشته اند و همچنان با روحیه انقلابی شان یاریگر مردم و مسئولان در شرایط سخت اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و غیره هستند .

مهدی اسماعیلی افزود: اصناف و بازاریان نقشی تاثیرگذار در شکل گیری و حفظ نظام اسلامی و خدمت به مردم داشته اند و حمایت بی دریغ شان از مسئولان نظام و همگام شدن آنها با سایر اقشار ملت ستودنی است .

وی بیان کرد: اصناف و بازاریان به عنوان بخشی از جامعه در ابهت و عظمت این انقلاب و صدور آن به دنیا نقش داشته و مجاهدتهای این قشر ارزشمند در جامعه وصف ناپذیر است .

مدیر اداره صمت خاش ادامه داد: اصناف و بازاریان سخت کوش در این شهرستان باری دیگر به مانند سالهای قبل و پرشورتر از همیشه در صحنه راهپیمائی 13 آبان می آیند و به وظیفه و تکلیف شرعی و ملی خود عمل می کنند .

اسماعیلی اظهار کرد: کسبه و بازاریان در شهرستان خاش از سالهای گذشته تاکنون در کنار مردم و مسئولان بوده اند و خیلی خوشحال هستیم که این قشر در کنار سایر مردم توانسته اند خدماتی ارزشمند به مردم ارائه بدهند .

وی گفت: کاسبان خاش در شرایط سخت اقتصادی کشور توانستند با توطئه های دشمنان به خوبی مقابله کنند و عملکرد آنها قابل تقدیر می باشد .

اسماعیلی افزود: شکل گرفتن موجی از گرانی ها و نابسامانی در بازارهای کشور به مردم خاش و کاسبان ضربه زد که خسارتهای آن جبران ناپذیر است .

وی بیان کرد: اتخاذ تدابیر ارزشمند از سوی فرماندار و همراهی کردن مسئولان با برنامه های هدفمند دولت و قرار گرفتن مدیران در کنار مردم سبب ایجاد یاس و شکست در جبهه های دشمنان گردیده است .

نوراحمد هاشمزهی رئیس اتاق اصناف خاش هم گفت: اصناف و بازاریان خاش از مدتها قبل آمادگی خود را برای حضور در عرصه راهپیمایی روز 13 آبان و شرکت در جشن های 40 سالگی انقلاب اسلامی اعلام کرده اند .

وی اظهار داشت: با توجه به وضع تحریم های ظالمانه آمریکا بر علیه ملت ایران و خروج این کشور از پیمان برجام که به نوعی خیانت ترامپ و سران آمریکایی در حق ملت ایران را نشان می دهد، همه اقشار جامعه باید در صحنه حضوری یکپارچه داشته باشند و راهپیمایی روز 13 آبان فرصتی ارزشمند برای پاسخ دادن به یاوه گوئی های ترامپ است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: