• پنجشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-2314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

طوائف و قبائل خاش در راهپیمایی سیزده آبان شرکت می کنند

بر خلاف تبلیغات گسترده دشمنان که قصد مایوس کردن مردم را در حفظ نظام اسلامی دارند و هر لحظه با منفی نگری تلاش می کنند در جامعه موجی از دلسردی و شکاف میان مردم و مسئولان ایجاد نمایند، اقشار مختلف مردم و بویژه طوائف و قبائل خاش اعلام کرده اند که در راهپیمایی سیزده آبان باشکوه و پرشور شرکت می کنند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، بزرگان و معتمدان طوائف خاش بر حضور پرشور مردم در صحنه های نظام تاکید و اظهار داشتند: برای حفظ این نظام در کنار رهبری و مسئولان کشور قرار گرفته و مقتدرانه و شجاعانه از ارزشهای کشور پاسداری می کنند .

سرطایفه مرادزهی در خاش به ایسنا گفت: مردم ایران اعم از شیعه و سنی مطیع فرمان رهبری هستند و به عنوان سرباز این نظام با توطئه های دشمنان قسم خورده کشور مقابله می کنند .

عبدالعزیز مرادزهی افزود: مردم و طوائف بلوچ در کنار سایر اقشار ملت آمادگی خود را برای حضور در صحنه های نظام و بویژه راهپیمایی سیزده آبان اعلام کرده اند و با غیرت و شهامت از مرزهای میهن دفاع می کنند .

وی اظهار داشت: مردم شیعه و سنی و فارس و بلوچ در شهرستان خاش همگام با مسئولان و مردم ایران در راهپیمایی روز یکشنبه شرکت خواهند کرد و مشتی محکم بر دهان یاوه گویان استکباری می زنند .

سرطایفه کرد، میربلوچزهی و سهرابزهی در شهرستان خاش هم گفت: در راهپیمایی سیزده آبان امسال پرشور شرکت می کنیم، زیرا آمریکا با وضع دو تحریم ظالمانه فقط در همین چند ماه اخیر فشارهای زیادی بر ملت ما تحمیل کرد و این تحریم ها جدا از تحریم های چهل سال اخیر بوده و نشان می دهد سران آمریکایی دلسوز ملت ایران نیستند و از هر فرصتی برای ضربه زدن به کشور و ملت ما بهره می برند .

سردار ولی محمد کرد ادامه داد: برای مردم ما بسیار سخت است که آمریکای زورگو و جنایتکار خود را صاحب دنیا و بزرگترین ابرقدرت دنیا می پندارد و در حقیقت چیزی و عددی نیست لذا ما باید خود را باور کنیم و در صحنه بیائیم و پاسخی محکم به دشمنان و منافقان کوردل بدهیم .

وی افزود: مردم ما باید در شرایط سختی و دشواری و مشقت کنار هم قرار بگیرند و از فرامین رهبری اطاعت کنند لذا شرکت در راهپیمایی سیزده آبان باید عرصه نمایش اتحاد و یکپارچگی ملت ایران باشد .

وی گفت: تمام طوایف خاش مانند کرد، میربلوچزهی و سهرابزهی، شهنوازی، ریگی، تمندانی، قلندرزهی، جمالزهی، شهلی بر و براهویی، هاشمزهی، سالارزهی، ایرندگانی، گمشادزهی، ناروئی، شه بخش و غیره و سایر اقوام فارس اعم از شیعه و سنی با هم همدل بوده و برای حفظ این نظام می کوشند و با بصیرت و شجاعت تمام نقشه های شوم دشمنان را خنثی می کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: