• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-3314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اجرای ویژه برنامه های متنوع به مناسبت 13 آبان در مدارس سیستان و بلوچستان

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: برنامه های وِیژه به مناسبت 13 آبان در مدارس سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

کیخا در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، افزود: از جمله برنامه ها به مناسبت فرارسیدن روز ملی استکبارستیزی مدرسه آرایی و فضاسازی متناسب مدارس با این روز بزرگ عنوان کرد.

وی بیان کرد: همچنین از دیگر برنامه های دانش آموزی سیزدهم آبان ماه نواختن زنگ استکبار ستیزی رأس ساعت 9 دوازدهم آبان ماه در کلیه ی آموزشگاه های استان، برگزاری گفتمان های سیاسی و بصیرتی با حضور کارشناسان برجسته، حضور دانش آموزان در آیین غباروبی از مزار شهدای دانش آموز و اهدای گل جهت ادای احترام به مقام شامخ شهدای دانش آموز و برگزاری برنامه های فرهنگی و پخش سرودهای مناسبتی و متناسب با ایام عزاداری حسینی می باشد.

وی همچنین با تاکید بر عزم دانش آموزان جهت حضور گسترده در راهپیمایی سیزدهم آبانماه از قرائت بیانیه این روز توسط دانش آموزان خبر داد و گفت: به رسم هر سال و همراه با حضور آحاد جامعه در راهپیمایی روز استکبارستیزی، دانش آموزان نیز با حضور در راهپیمایی خشم و نفرت خود را از استکبار جهانی نشان خواهند داد.

کیخا از همچنین برپایی ایستگاه صلواتی و نمایشگاه دانش آموزی در مسیر راهپیمایی و در محل آموزشگاه 13 آبان خبر داد و گفت: برپایی صبحگاه مشترک تشکل های دانش آموزی، اجرای سرود همگانی 313 نفری هم آوایان تربیت در سراسر استان و برگزاری برنامه های فرهنگی، ورزشی، قرآنی و علمی از دیگر برنامه های مناسبتی این روز است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: