• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-3414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان:

سیزدهم آبان نشأت گرفته از قیام عاشورا است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان سیزدهم آبان را نشأت گرفته از قیام عاشورا و امتداد این حرکت عظیم بشری برشمرد و گفت: تقابل دو جبهه حق و باطل از ابتدا بوده و همچنان نیز وجود خواهد داشت و امام حسین علیه السلام پرچم دار ظلم ستیزی و حق طلبی در تاریخ بشریت اند.

عباس صفدری در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان هرگونه گفتمان، گفت وگو و مصالحه با مستکبرین را امری بی نتیجه دانست و تاکید کرد: مادامی که ما بر سر ارزش ها و اعتقادات خود محکم بایستیم دشمن آسوده نخواهد بود و این امری نیست که مرتفع شود .

وی تقارن سیزدهم آبان ماه را با سالروز تبعید حضرت امام(ره) از قم به ترکیه، کشتار دانش آموزان توسط رژیم پهلوی و همچنین تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال 57 از جمله مهم ترین دلایل نامگذاری این روز با عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی عنوان کرد و گفت: سیزده آبان همواره نقطه عطفی در تاریخ انقلاب ما بوده و دشمنان حضور و حمایت ملت را در این روز برنمی تابند.

وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی از همان نخستین روزهای پیروزی انقلاب و با بهره گیری از پژوهش های گسترده و اتاق های فکر در صدد ضربه زدن به انقلاب بوده اند که بحمدالله ملت بزرگ ایران توانسته است با عنایت الهی، رهبری حضرت امام و در ادامه این مسیر نیز با درایت و هوشیاری رهبر معظم انقلاب یک به یک این دسیسه ها را خنثی کند.

وی گفت: ملت ایران به پشتوانه رهبری و ولایت فقیه با شیطنت های دشمنان مقابله کرده اند و نشان داده اند هر جا که دشمن بیشتر طرح و برنامه داشته باشد بهتر از عهده ی کار بر می آیند.

رئیس ستاد هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به لزوم هوشیاری در مواجهه با هجمه روانی دشمن و القای امواج منفی در جهت دلسرد کردن مردم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: پشتوانه این انقلاب و نظام اسلامی، مردمی هستند که در هر عرصه ای نگاه جهانیان را به سمت خود معطوف کرده و از هر آزمونی در این راه سربلند بیرون آمده اند.

وی حضور گسترده و حداکثری همه اقشار در جبهه جنگ فرهنگی و در نبرد حق علیه باطل را عامل شکست و دلسردی دشمنان بیان کرد و گفت: دشمنی با استکبار به سرکردگی آمریکا تمامی ندارد و ملت ایران به کوری چشم دشمنان، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را بهتر از سالهای گذشته جشن خواهند گرفت.

صفدری گفت: امروزه دشمن دنبال تضعیف روحیه حق طلبی در وجود مردم است، چرا که مادامی که این روحیه در مردم وجود داشته باشد افکار دشمنان جایی در فکر و اندیشه ملت فهیم و بزرگ ایران نخواهند داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: