• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

13 آبان بسیاری از جنایات آمریکا را به یاد می‌آورد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: 13 آبان خاطرات بسیاری در ذهن مردم بر جای گذاشته است که همه جنایات آمریکا را به یاد می‌آورد.

آیت الله عباسعلی سلیمانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، افزود: در این روز همه ملت بزرگ ایران فهمیدند قدرت ایمان و اراده در مقابل همه طاغوت‌ها پیروز است .

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه اظهار کرد: دانشجویان پیرو خط امام (ره) با تسخیر لانه جاسوسی و به دنبال آن درماندگی آمریکا، به همه کشور‌های اسلامی نشان دادند که نباید از قدرت استکبار جهانی ترسید و باید با ایمان به خداوند در مقابل ظلم و ستم و توطئه‌ها ایستادگی کرد.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: استکبارستیزی از مبانی اصلی انقلاب اسلامی است که ملت ایران همواره در این زمینه پیشرو بوده‌اند .

آیت الله سلیمانی افزود: تسخیر لانه جاسوسی توسط جوانان این انقلاب در روز 13 آبان توطئه‌های دشمن را نقش بر آب کرد چرا که دشمن با شهادت بسیاری از جوانان و نونهالان آن زمان تفکر جوانان ما را که چگونه پای انقلاب خودشان ایستاده اند به رخ جهانیان کشید .

وی خاطرنشان کرد: دشمنان ما از بدو پیروزی انقلاب اسلامی مشکلات بسیاری برعلیه این مردم برنامه ریزی کرد و بسیاری از بزرگان انقلاب را هم به شهادت رساندند اما نتوانستند ذره ای از عزم این ملت را از انقلاب و رهبری کم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه طرح تحریم های جدید آمریکا در 13 آبان شکست خواهد خورد،  عنوان کرد: امسال آمریکا در 13 آبان می خواهد مرحله دوم تحریم هایشان را اجرا کند و می خواهد به ملت ایران پیام بدهد که ما می توانیم شما را شکست بدهیم اما هرگز موفق نخواهند شد و مطمئن باشند 13 آبان امسال نیز پیروزی دیگری برای ایران اسلامی رقم خواهد خورد و مردم ایران با شرکت در راهپیمایی این روز استکبار ستیزی خود را به نمایش خواهند گذاشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: