• پنجشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

گزارش بارندگی از 57 ایستگاه بارانسنجی سیستان و بلوچستان+جدول بارش ها

رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و  بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته از 57 ایستگاه بارانسنجی سیستان و بلوچستان بارش های یک و بیش از یک میلی متر گزارش شده است .

محمود دیانتی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه سیستان و بلوچستان اظهار کرد: بیشترین میزان بارندگی در شبانه روز گذشته از ایستگاه بارانسنجی «کوشه» از توابع خاش با 10.5 میلیمتر بارندگی گزارش شده است .

وی افزود: این بارندگی ها سبب آب گرفتی معابر و جریان یافتن برخی رودخانه های محلی در نواحی مرکزی و جنوبی سیستان و بلوچستان شد .

رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه پس از کوشه بیشترین بارندگی از ایستگاه های باران سنجی «گرز» از توابع خاش با 8 میلیمتر بارندگی گزارش شده است، ادامه داد: بارش های قابل قبولی در نواحی این شهرستان رخ داد به طوری که به لحاظ تعداد ایستگاه و ارتفاع بارش، بیشترین بارندگی ها در ایستگاه های باران سنجی توابع شهرستان خاش ثبت شده است .

دیانتی با بیان اینکه در ایستگاه کهیر از توابع چابهار نیز 5 میلیمتر باران باریده است، ادامه داد: به طور کلی در شبانه روز گذشته حداقل از 57 ایستگاه باران سنجی گزارش باران یک و بیش از یک میلیمتر را داشتیم .

رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: فعالیت سامانه بارشی در استان به تدریج رو به پایان است و رفته رفته خارج می شود .

وی به فروکش کردن وزش باد در نواحی مرکزی سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: از روز جمعه مجدد در نواحی مرکزی و مرز غربی استان افزایش شدت وزش بادهای جنوبی انتظار می رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: