• پنجشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

واقعیت حادثه جالق سراوان از زبان معاون امنیتی استاندار:

مهاجمان به بخشداری جالق، قاچاقچیان سوخت و مهاجران بودند

معاون امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان در  خصوص تحرکاتی در مقابل بخشداری خاش گفت: واقعیت ماجرا این است که در منطقه مرزی سراوان قاچاقچیان سوخت و کسانی که در بحث سوخت کشی فعال هستند تردد می کنند که متاسفانه به دلیل منفجر شدن شیء ای نامعلوم، یک نفر مجروح و یک نفر دیگر جان خود را از دست می دهد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمد هادی مرعشی افزود: بر خلاف آنچه در فضای مجازی منتشر شده است این انفجار در داخل خاک پاکستان بوده و ارتباطی به داخل ایران نداشته است اما در ادامه این انفجار، عده ای افراد ناشناس با تجمع در مقابل بخشداری جالق، باعث مجروحیت بخشدار شده اند .

وی تاکید کرد: پس از ورود فرماندار به منطقه و بررسی وضعیت موجود و کسب اطلاع از افراد مطلع و معتمدین منطقه مشخص شد کسانی که به بخشداری جالق حمله ور شده اند به هیچ وجه بومیان منطقه نبوده و صرفاً مهاجرانی بوده اند که در بحث قاچاق سوخت در منطقه فعالیت داشته اند .

مرعشی با بیان اینکه شناسایی مهاجمان در دستور کار قرار دارد بیان کرد: با تمامی کسانی که به طور غیرقانونی وارد بخشداری شده و اقدام به تخریب اموال عمومی کرده اند به شدت برخورد خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: