• دوشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 979-790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

همایش بزرگ بسیجیان در خاش برگزار شد

همایش بزرگ بسیجیان شهرستان خاش با حضور رئیس ناحیه دانشجویی سپاه سلمان، امامان جمعه شیعه و سنی، فرماندار، فرمانده سپاه و فرماندهان ارتش و انتظامی و شماری از مسئولان ادارات و نهادها و قشرهای مختلف مردم بسیجی در استادیوم ورزشی امام بخش ریگی این شهرستان برگزار شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ علی کیخا رئیس ناحیه بسیج دانشجویی سپاه سیستان و بلوچستان در این همایش گفت: بسیج و سپاه عامل اتحاد و انسجام  و اقتدار در جامعه اسلامی ایران هستند و دستاوردهای بسیج برای کشورمان غرورآفرین است .

وی اظهار کرد: بسیجیان با ویژگی ولایت پذیری و اجرای فرامین مقام معظم رهبری پیام آور وحدت و خدمت بوده و در چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی از دستاوردهای ارزشمند این نظام بزرگ صیانت کرده و خدمات این قشر سخت کوش و همیشه در صحنه ماندگار است .

وی افزود: بسیج و سپاه در هشت سال جنگ تحمیلی و سالهای انقلاب منشاء خیر و برکت بوده اند و حضور حماسی و جاویدان آنها در صحنه های انقلاب سبب خنثی شدن نقشه های شوم دشمنان شده است .

کیخا بیان کرد: نقش تاثیرگذار بسیجیان در عرصه های مختلف این نظام و کشور را از گزند دشمنان حفظ کرده و حضور سرافرازانه و مقتدرانه بسیجیان برای دشمنان این پیام را داشته و دارد که این انقلاب با خون مطهر شهیدان و همت و تلاش و کوشش بسیجیان و مردم همیشه در صحنه پایدار می ماند و به اوج عزت و ابهت و شکوه می رسد .

سرهنگ پاسدار حسن فضلی فرمانده سپاه شهرستان خاش هم با تجلیل از حضور وحدت آفرین بسیجیان شهرستان در صحنه های مختلف گفت: برای ما باعث افتخار است که در جمع صمیمی و با عظمت بسیجیان حاضر می شویم و عزیزان ما در بسیج و سپاه حامل پیام های انسجام و عزتمندی و غرور ملی هستند .

وی افزود: قطعا و یقینا با تلاش و همت بسیجیان قله های پیشرفت و آبادانی در ایران سربلند فتح خواهد شد و دشمنان نیز این پیام را دریافت کرده اند که انقلاب اسلامی ایران با داشتن مردمی مومن و انقلابی و حضور بسیجیان ولایی و تابع فرامین مقام معظم رهبری روز به روز به جاودانگی دست پیدا می کنند و تحریم ها و فشارها و توطئه های شوم دشمنان بی اثر می ماند و چنانچه در چهل سال اخیر شاهد این عزتمندی در کشور بوده ایم .

اجرای سان و رژه بسیجیان برادر و خواهر و سرودخوانی و قرائت مقاله از دیگر برنامه های جانبی این همایش بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: