• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-2384-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حضور میدانی معاون وزیر کشور در محروم ترین روستاهای جنوب استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در ادامه بازدیدهایش از روستاهای بخش مرکزی شهرستان ایرانشهر از قنات خشکیده روستای گنج آباد بازدید کرد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دین پرست پس از این بازدید و شنیدن مشکلات مردم برای تخصیص اعتبار بمنظور بازسازی و احیای این قنات قول مساعد داد .

وی همچنین در ادامه از روستای محروم کلیری از توابع بخش مرکزی ایرانشهر که دارای مشکلاتی از قبیل؛ راه ارتباطی روستایی، قنات نیمه خشک و مدرسه نیمه‌تمام می باشد، نیز از نزدیک بازدید کرد .

منطقه عشایری و محروم سورجهان و شنیدن مشکلات اهالی این منطقه شامل مشکل راه ارتباطی، آب و برق از دیگر مناطق مورد بازدید بابک دین پرست در این منطقه بود .

معاون اقتصادی وزیر کشور در ادامه برنامه سفرش با مردم روستای نوک آباد زردکوه دیدار و گفت و گو کرد و با مشکلات و درخواستهای آنان از قبیل کم آبی، اشتغال جوانان، کانال هدایت آب قنات به مزارع و تکمیل مدرسه نیمه‌تمام روستا آشنا شد .

گفتنی است؛ دکتر دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور امروز به شهرستانهای دلگان و فنوج می رود و از مناطق محروم این شهر ها نیز از نزدیک بازدید خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: