• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-487-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

گردشگری شهری در خاش تقویت می شود

شهردار خاش گفت: با بهره گرفتن از ظرفیت ها و پتانسیل های ارزشمند در این شهرستان گردشگری شهری را در این منطقه تقویت می کنیم .

عبدالمجید تمندانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان بیان کرد: در راستای هم اندیشی پیرامون مسائل گردشگری، دیداری با رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان داشتیم که در این دیدار موضوعات مختلف مورد بحث و تبادل قرار گرفت .

تمندانی افزود: هدف از نشست با رییس اداره میراث فرهنگی، رایزنی پیرامون مسایل گردشگری و به خصوص محوطه سازی، ساخت سرویس بهداشتی و مرمت و بهسازی اطاق های  موجود در محدوده بیرونی قلعه حیدرآباد بوده است .

شهردار خاش ادامه داد: مدیریت شهری در خاش آماده است تا در تسهیل مرمت و محوطه سازی و سرویس های بهداشتی قلعه حیدرآباد کمک کرده و نیز  در هر زمینه با سرمایه گذارانی که علاقه مند به سرمایه گذاری در صنعت گردشگری خاش می باشند همکاری نماید .

وی افزود: خاش با داشتن مناطق بکر طبیعی، مردم مهمانپذیر و چندین اثر تاریخی بویژه قلعه حیدرآباد این شهر که بایستی در اسرع وقت احیاء گردد، می تواند بیش از این رشد یافته و در زمینه توسعه صنعت گردشگری با وجود ظرفیت تفتان سرآمد دیگر شهرهای استان گردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: