• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-686-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:

جنبش‌های دانشجویی کارشان جریان سازی باشد

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: جنبش های دانشجویی باید فارغ از حزب گرایی و تعصب بوده و کارشان جریان سازی باشد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، علیرضا کیخا در نشستی که با محوریت آسیب شناسی جنبش های دانشجویی به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو برگزار شد افزود: اگر رفتار جریان دانشجویی وابسته به حزب و جناح نشود و نقش پیاده نظام را بازی نکند از آسیب به دور می‌ماند و در رفع مشکلات جامعه موثر خواهد بود.

وی در ادامه بیان کرد: جنبش زمانی جنبش است که بتواند جریان ساز و ایجابی باشد نه سلبی و تدافعی.

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: اگر این جلسات نهادینه شود نه تنها موجب تعالی دانشگاه که برکات آن به جامعه هم خواهد رسید، ارزش این جلسات خیلی بالاتر از جشن هایی است که در روز دانشجو گرفته می شود البته مخالف برگزاری جشن در روز دانشجو نیستم اما میشود یک نگاه گفتمانی به موضوع داشت.

وی تاکید کرد: جنبش دانشجویی یک جریان آرمانگرا، هوشیار و فعال است و همه تشکلات دانشجویی انقلابی و مدافع آرمانهای انقلاب هستند .

وی اظهار کرد: دانشجو باید درک درستی از شرایط زمانی خود داشته باشد و حرکات و جنبش های آنان به صورت کنشی باشد نه واکنشی؛ 13 آبان یکی از این جنبش های حرکتی است .

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان افزود: دانشجو باید نقش جدی در مسائل کشور داشته و پویا،فعال و مطالبه گر باشد .

وی تصریح کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب «دانشجو باید منتقد و مسئولان باید پاسخگو باشند و در این باره کسی حق ندارد برچسب ضد انقلاب به آنها بزند».


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: