• سه شنبه ۲۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-585-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

ظرفیت استقبال در مقابل انتقاد را در خود بالا ببریم

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در سمینار فرمانداران استان به انتقاد پذیر بودن مسئولان اشاره کرد و گفت: باید ظرفیت استقبال در مقابل انتقاد را در خود بسیار بالا برده و در مقابل مسائلی که نیاز است جامعه از آن مطلع باشد مردم را آگاه کنیم.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در ادامه به فشار‌های روانی و اقتصادی دشمن علیه ملت ایران پرداخت و ناامید کردن مردم از نظام را از اهداف دشمن دانست و تصریح کرد: دشمن قصد دارد مردم را مقابل نظام قرار دهد تا به اهداف مورد نظر دست یابد.

وی بیان کرد: قدرت جمهوری اسلامی ایران متکی به مردم است مردمانی که در بیشتر تنگناها و مشکلات کمک حال نظام بوده اند .

سلیمانی تاکید کرد: مسئولین باید با ارتباط قوی تر با مردم اقدامات نظام را اطلاع رسانی کنند تا زمینه ناامیدی در جامعه فراهم نشود.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: معجزه انقلاب انتقال قدرت سیاسی از بیگانگان به مردم مسلمان و متعهد ایران بود.

وی خاطرنشان کرد: باید با مردم صحبت کرد و در مواردی که نیاز به مشارکت است از آنان کمک گرفت چرا که بسیاری از مشکلاتی که امروزه در جامعه وجود دارد با شرح و بیان آنها نزد مردم به راحتی قابل حل است .

امام جمعه زاهدان ادامه داد: مردمان استان سیستان و بلوچستان انسانهای بزرگ و عزتمند هستند، مردمانی که در تمام صحنه های انقلاب حامی و پشتیبان نظام جمهوری اسلامی بوده و همچنان هستند .

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری خطاب به فرمانداران و مسئولان گفت: لطف خداوند است که شما انتخاب شده اید تا برای خدمت به مردم تلاش کنید .

آیت الله سلیمانی خاطر نشان کرد: نباید منتظر ماند تا مردم برای ابراز مشکلاتشان به سوی مدیران و فرمانداران بیایند بلکه شماها باید در این امر پیش قدم شده و برای بررسی مشکلاتشان به نزد آنان بروید .

وی افزود: سعی کنید در مقابل مردم خادم باشید تا مردم به شما اعتماد کنند .

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: ما باید خودمان مدیر استان بوده و از فرصت ها و ظرفیت های سیستان و بلوچستان به بهترین شکل ممکن در جهت توسعه و عمران منطقه بهره گیریم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: