• چهارشنبه ۲۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-3386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

موسسه قلم چی در سیستان و بلوچستان 32 مدرسه ساخت

موسس کانون فرهنگی و آموزشی قلم چی کشور گفت: در سالهای اخیر به همت و تلاش همکاران ما و مشارکت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس 32 مدرسه در کل استان سیستان و بلوچستان ساخته شده است .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، کاظم قلم چی در سفر به شهرستان خاش با اشاره به اینکه در خاش و نوک آباد دو واحد آموزشی از سوی این کانون ساخته و به آموزش و پرورش تحویل داده شده است، بیان کرد: از سوی این کانون 10 مدرسه دیگر در حال ساخت می باشد که تا سال تحصیلی آینده آماده بهره برداری هستند .

وی اظهار کرد: در کل استان 25 کتابخانه تجهیز و در حدود 50 کلاس هوشمند سازی شده است .

همچنین با حضور موسس کانون فرهنگی و آموزشی قلم چی و امامان جمعه و جماعات شیعه و سنی، دبیران و دانش آموزان مهمترین مشکلات در مبحث یادگیری دانش آموزان مقطع متوسطه خاش مورد بررسی قرار گرفت .

دکتر قلم چی به دانش آموزان، خانواده ها و علما و فرهنگیان و دلسوزان آموزشی خاش توصیه کرد: به فراگیری علم و دانش بیشتر اهمیت دهند و مجهز شدن به شیوه های نوین آموزشی و الگوهای موفق تدریس در مدارس باید مورد اولویت قرار بگیرد .

امامان جمعه شیعه و سنی و سرپرست آموزش و پرورش خاش هم به بیان دیدگاههای خود در مباحث علمی و آموزشی و کمک به رفع مشکلات تحصیل علم در این شهرستان پرداختند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: