• پنجشنبه ۲۹ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-3586-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

چهارمین دانش آموز سانحه آتش سوزی زاهدان نیز آسمانی شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت : متاسفانه اقدامات درمانی و مراقبتی برای چهارمین مصدوم سانحه آتش سوزی زاهدان موثر واقع نشد و کودک خردسال، فاطمه نوکندی در ساعت ۲۲:۴۵ چهارشنبه ۲۸ آذر ماه درگذشت .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر هاشمی شهری افزود: این حادثه دلخراش عواطف همه ملت ایران را تحت تاثیر قرار داده بود و شخصا شاهد بودم که کادر درمانی بیمارستان با اشک و اندوه خدمات مراقبتی را برای این عزیزان ارایه می دادند .

وی بیان کرد: با وجود سهمگین بودن این مصیبت، صبر و شکیبایی خانواده های محترم کودکان مصدوم نشان دهنده فرهنگ غنی و باورهای عمیق این عزیزان داشت و همکاری صمیمانه این بزرگواران با کادر درمانی بیمارستان مثال زدنی و ستودنی بود .

شهری گفت: وظیفه خود می دانم تا از تلاش های خالصانه و شبانه روزی پزشکان، پرستاران و کادر درمان مرکز سوختگی کوثر، بیمارستان علی ابن ابی طالب(ع) و مرکز اورژانس که از تمام توان خود برای نجات جان مصدومین استفاده کردند تقدیر و تشکر کنم .

وی خاطرنشان کرد: همچنین لازم است تا از همکار محترم جناب آقای دکتر طیب قدیمی که به نمایندگی از وزارت بهداشت در زاهدان حاصر شدند نیز سپاسگزاری نمایم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: