• دوشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-1414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وزیر بهداشت عنوان کرد؛

تامین نیروهای متخصص مراکز درمانی سیستان و بلوچستان از اولویت های مهم دولت

ساختمان جدید اورژانس خاش با حضور وزیر بهداشت و درمان، استاندار سیستان و بلوچستان و نمایندگان مردم خاش و ایرانشهر در مجلس، امامان جمعه شیعه و سنی و فرماندار و مقامات استانی و محلی خاش افتتاح شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، ساختمان جدید اورژانس خاش با زیربنایی حدود ۱۶۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و چهارصد میلیون تومان احداث شده است .

وزیر بهداشت و درمان با اشاره به اینکه مردم سیستان و بلوچستان با مردم تهران و فارس و غیره که از امکانات لازم برخوردار هستند، تفاوتی ندارند و نگاه ما بر این است که عدالت در کشور اجرا شود، گفت: در سالهای اخیر افزون بر ده بیمارستان و دهها پروژه عمرانی و خدمات در حوزه بهداشت و درمان سیستان و بلوچستان راه اندازی شده است .

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی افزود: حدود 1700 تخت جدید بیمارستانی نیز از تعهدات دولت است که امیدواریم تا سالهای آتی بتوانیم این تخت ها را به بهره برداری برسانیم .

وی تربیت نیروهای متخصص و تامین نیروهای مورد نیاز مراکز درمانی استان را از اولویت های مهم دولت در سیستان و بلوچستان عنوان کرد .

وزیر بهداشت و درمان بیان کرد: برنامه دولت بر این است که تخت های بیمارستانی را در شهرستان خاش افزایش دهد و با توجه به شرایط خاص و موقعیت استراتژیک خاش و نیازمندی های منطقه تلاش می کنیم خاش ویژه دیده بشود .

وی اظهار داشت: مراجعه کنندگان به مراکز درمانی باید دغدغه ای به جز درمان و بهبودی نداشته باشند لذا در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و طرح تحول سلامت و ارتقای شاخص های خدمت رسانی برنامه مهم دولت توجه به حل مشکلات اقشار نیازمند می باشد .

استاندار سیستان و بلوچستان هم گفت: مصمم هستیم در دولت شاخص های خدمت رسانی در حوزه های مختلف را ارتقاء ببخشیم .

موهبتی افزود: پروژه های شاخصی در استان کلید خورده و یا در حال اجرا هستند که با هدف تقویت امید و رفع مشکلات مردم مورد توجه دولت قرار گرفته اند .

حمیدالدین یوسفی فرماندار خاش هم گفت: دولت دهها میلیارد تومان اعتبار برای چندین پروژه بهداشتی خاش اختصاص داده که در سالهای اخیر برخی از آنها راه اندازی شده اند و بسیاری از پروژه ها در حال اجرا و یا آماده افتتاح هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: