• چهارشنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-287-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فعالیت 1310 کانون فرهنگی و هنری مساجد در سیستان و بلوچستان

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: مسجد به عنوان اصلی‌ترین پایگاه اسلامی نقش مهمی در تربیت، آموزش و ایجاد فضای شور و نشاط در بین جوانان خواهد داشت و اگر امکانات فرهنگی ورزشی فراهم شود جذب جوانان به مسجد و مسائل دینی دو چندان خواهد شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام  پودینه در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان، در خصوص آمار کانون های فرهنگی و هنری نیز افزود: هم اکنون 1310 کانون فرهنگی و هنری در سطح استان وجود دارد که 24 کانون بصورت تخصصی با موضوعات تعریف شده از جمله کانون تخصصی ورزشی که پایگاه مرکزی آن در مسجد ابوذر غفاری می باشد فعالیت‌های مهمی را برگزار می‌کنند .

وی در خصوص استقبال جوانان از کانون های فرهنگی و هنری یادآور شد: در ایام اوقات فراغت به لطف خدا موفق شدیم  30 هزار دانش آموز را در پایگاه‌های فرهنگی و هنری جذب کنیم که در نوع خود بی سابقه است .

وی تاکید کرد: تعامل و همکاری متقابل اداره کل ورزش و جوانان با کانوهای فرهنگی و هنری مساجد بسیار اثر گذار خواهد بود و با اجرای برنامه‌های مشترک فرهنگی ورزشی، کمک بزرگی به جوانان بخصوص در مناطق حاشیه نشین خواهیم کرد .

حجت الاسلام پودینه در پایان از توجه ویژه مدیر کل ورزش و جوانان استان به جوانان مسجدی و در اختیار گذاشتن سالن‌های ورزشی و استخرها تشکر و قدردانی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: