• چهارشنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-1390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دادستان خاش ایمنی مدارس و مهدهای کودک این شهرستان را بررسی کرد

دادستان شهرستان خاش به همراه کارشناسان نظام مهندسی، آتش نشانی، رئیس بهزیستی و سرپرست آموزش و پرورش ایمنی مدارس و مهدهای کودک و مراکز خدماتی و آموزشی غیر دولتی زیر پوشش بهزیستی را مورد بررسی قرار داد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان رضا حکمتیان بیان کرد: استفاده از تجهیزات و امکانات ایمن سرمایشی و گرمایشی مناسب و ایمن در کنار استفاده از کپسول های آتش نشانی و سیستم های اطفای حریق باید مورد توجه مدیران و مسئولان در مدارس و مهدهای کودک و سایر اماکن آموزشی و خدماتی باشد .

وی اظهار کرد: هیچ گونه قصور و کوتاهی در مبحث استفاده از وسائل گرمایشی مدارس و مکانهای آموزشی قابل پذیرش نیست .

رئیس اداره بهزیستی شهرستان خاش هم گفت: مراکز آموزشی و خدماتی زیر پوشش این اداره ایمن هستند و اگر در مکانی نقص وجود داشته باشد آن را رفع خواهیم کرد .

ادریس تمندانی افزود: در خاش 61 روستا مهد و 8 مهد کودک خصوصی و شماری کمپ و مراکز خدماتی دیگر داریم که تحت حمایت بهزیستی فعالیت دارند لذا برای پیشگیری از آسیب های احتمالی تلاش می کنیم نکات ایمنی رعایت شود .

ام البنین کیخا سرپرست آموزش و پرورش خاش هم بیان کرد: در اکثر مدارس ابتدایی و پیش دبستانی ها تلاش کرده ایم وسائل با کیفیت گرمایشی استفاده شوند و اگر در مکانهایی تجهیزات نامطمئن وجود داشته باشد دستور داده ایم در سریعترین زمان رفع نقص شوند .

ظاهر قلندرزهی مسئول ایستگاه آتش نشانی شهرداری خاش و بهزاد بهادری از کارشناسان سازمان نظام مهندسی خاش هم در خصوص رعایت نکات ایمنی، چگونگی استفاده از کپسول آتش نشانی و سیستم اطفای حریق، نحوه ساخت دیوار و پوشش کف و استفاده از فرش و موکت و غیره مواردی را متذکر شدند .

در پایان با حضور مربیان و کارشناسان آتش نشانی خاش نحوه استفاده از کپسول های آتش نشانی و سیستم های اطفای حریق آموزش داده شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: