• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در زاهدان:

از لایجه بودجه فرهنگی سال 98 گلایه داریم

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از گلایمندی خود مبنی بر لایحه بودجه سال 98 دربحث فرهنگی خبر داد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، صبح امروز ​رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با هدف دیدار اعضای فرهنگی استان سیستان وبلوچستان به زاهدان سفر و در بدو ورود به مقام شامخ شهدای استان در گلزار شهدای ادای احترام کرد .

حجت الاسلام احمد مازنی در حاشیه مراسم غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سیستان وبلوچستان استانی پهناور و وسیع است که به همین منظور و با در نظر گرفتن بعد مسافت ها و ضرورت رسیدگی به تمامی بخش ها، برای اولین بار دو هیات به طور همزمان از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس به این استان سفر کرده اند .

وی با اشاره به سفر دو هیئت به این استان افزود: این دو هیات قرار است تمامی مسائل و موارد حوزه فرهنگی شامل بخش های ورزشی، اجتماعی، میراث فرهنگی و سمن ها و انجمن های مردم نهاد را مورد ارزیابی قرار دهند تا به فضل الهی در حد توان مشکلات پیش روی فعالیت آنها را بردارند و گام های مثبتی در این حوزه برداشته شود .

​رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به لایحه فرهنگی ارائه شده از سوی دولت نیز تاکید کرد: علیرغم تاکیدات ائمه، قرآن و روایات موجود وحتی قانون اساسی بر ضرورت اهمیت دادن و اولویت بخشی به حوزه فرهنگی، متاسفانه لایحه ای که از سوی دولت در این حوزه ارائه شده به دور از انتظار و بسیار ضعیف بود که امیدواریم نمایندگان خانه ملت این نقص را در مجلس جبران کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: