• یکشنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-1387-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون فرهنگي مطبوعاتي اداره كل فرهنگ و ارشاد استان بیان کرد:

فعالیت 62 موسسه فرهنگی و هنری دارای مجوز در سیستان و بلوچستان

معاون فرهنگي مطبوعاتي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي سيستان و بلوچستان گفت: با موسسات فرهنگي وهنري متخلف برخورد خواهد شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان وبلوچستان، مرتضی سلطانی نژاد افزود: توسعه و حمايت از مراکز فرهنگی و هنری در استان یکی از مهم ترین اولویت های این اداره کل است و تاكنون ٦٢موسسه فرهنگي وهنري از اداره كل فرهنگ و ارشاداسلامي سيستان و بلوچستان مجوز اخذ کرده اند .

وی افزود: پس از صدور هرگونه مجوز فعاليت هاي فرهنگی و هنری توسط این اداره کل ،علاوه برهدایت ،حمایت و نظارت بر فعالیت های موسسات نیزبه عهده اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي و ادارات شهرستان ها است .

مرتضی سلطانی نژاد ادامه داد: در راستای نظارت بر عملكرد موسسات فرهنگی و هنري ،اخیرا یکی از موسسات فرهنگی و هنری به نام راويان خان هشتم نيمروز، تخلفاتی در فضای مجازی مرتکب شده،که موضوع درکمیته رسیدگی به تخلفات مراکز و موسسات فرهنگی رسيدگي و رای به تعلیق سه ماهه این موسسه صادر شد .

معاون فرهنگی و مطبوعاتی خاطر نشان کرد: همچنان که از موسسات مذکور حمایت می شود، چنانچه موسسه ای دچار تخلف شود،مطمئنا طبق قوانين مصوب در حوزه فعاليت هاي فرهنگي وهنري، برخورد خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: