• پنجشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-4114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کلنگ‌زنی و افتتاح چند طرح کشاورزی در دلگان

فرماندار شهرستان دلگان گفت: با هدف ارتقای شاخص های خدماتی و تلاش برای رفع نیازهای مردم و حمایت از قشر تولیدکننده جامعه امروز با حضور مسئولان شماری طرح کشاورزی افتتاح و کلنگ زنی شدند .

مجتبی شجاعی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: دلگان با ۱۰ هزار هکتار اجرای آبیاری نوین رتبه نخست جنوب استان در این حوزه را دارد که نشان از توجه جهاد کشاورزی به شهرستان است .

شجاعی افزود: دولت بدون محدودیت اجرا آمادگی اجرای آبیاری نوین در دلگان را دارد و جامعه روستایی و عشایری می‌توانند از این ظرفیت به صورت مشارکتی بهره ببرند و اعتبارات بخش کشاورزی دلگان امسال افزایش چشمگیری داشته و این روند تداوم می یابد .

وی اظهار کرد: در مدیریت و بهره وری آب، مطابق چشم‌انداز ملی و منطبق با منافع عمومی به صورت سنجیده و دوراندیشانه در دلگان اقدامات ماندگاری در حال شکل گیری است .

مدیر جهاد کشاورزی دلگان نیز گفت: در یوم جاری ۲۲ هکتار آبیاری تخت فشار به نمایندگی از ۲۵۰ هکتار با اعتبار بیش از ۲۵ میلیارد ریال از اعتبارات ملی افتتاح گردید .

سجادی افزود: همچنین ۵ کیلومتر جاده دسترسی بین مزارع در یکم جاری کلنگ زنی گردید .

وی گفت: الحمدلله پروژه های بخش کشاورزی دلگان با حمایتهای جهاد کشاورزی استان و پیگیریهای فرمانداری و جهاد شهرستان جهش و گام‌بلندی برداشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: