• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-1386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بهبود ارائه خدمات در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: از ابتدای سال تا کنون با افزایش کمی و کیفی تجهیزات دانشکده دندانپزشکی زاهدان ، آمار مراجعین به این دانشکده 20 درصد افزایش یافته است .

دکتر سیروس ریسباف در گفت و گو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان در این باره بیان کرد: از ابتدای سال تا کنون 40 یونیت دندانپزشکی جدید به مجموعه یونیت های دانشکده اضافه و در نتیجه امکان پذیرش تعداد بیشتری بیمار در این دانشکده فراهم شد .

وی ادامه داد: با مساعدت های رئیس دانشگاه همچنین بهسازی اطاق عمل، بخش تخصصی اطفال، بخش تخصصی ارتودنسی، بخش تخصصی پریو، بخش تخصصی فانتوم و بخش های عمومی و تخصصی ترمیمی از ابتدای سال تا کنون صورت گرفته که به جرات می توان گفت فضاهای ارائه خدمت در این دانشکده تحولی دیگر یافت .

وی افزود: ماهیانه حدود 4000 بیمار در این دانشکده خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی را دریافت می کنند که خوشبختانه منجر به افزایش استقبال از دریافت خدمات در این دانشکده شده است .

دکتر ریسباف همچنین با اشاره به اینکه 30 متخصص رشته های مختلف دندانپزشکی در این دانشکده مشغول ارائه خدمت هستند. گفت: بخش های ترمیمی، اندو، پروتز  و جراحی بیشترین تعداد مراجعه کننده را دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: