• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-4514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

طی سه سال اخیر انجام شده است؛

کشف و ضبط 30 تن مواد منفجره در مرزهای سیستان و بلوچستان

فرمانده قرارگاه قدس سپاه در جنوب شرق کشور گفت: در طی سه سال گذشته 30تن مواد منفجره در مرزهای جنوب شرق کشور کشف و ضبط شده است .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان سردار محمد مارانی در برنامه بدون تعارف که در نقطه صفر مرزی سراوان تولید و از شبکه دو صدا و سیما پخش شد، افزود: در طی سه سال گذشته 30تن انواع مواد منفجره در مرزهای جنوب شرق کشور کشف و ضبط شده است .

وی تاکید کرد: دشمن قصد دارد تا آرامش را از مردم ایران اسلامی بگیرد اما تا ما زنده هستیم نخواهیم گذاشت به آرامش مردم آسیبی برسد .

وی تاکید کرد: در یک عملیات جلیل قنبر زهی که به نوعی ابوبکر بغدادی، مادر تمام گروهکهای تروریستی و شاه ماهی تروریستهای جنوب شرق ایران با سه خودرو و دو هزار و 700کیلو انواع مواد منفجره به مرز حمله کرده بود و قصد داشت به یک پاسگاه مرزی ایران حمله کند که خود او در این عملیات به هلاکت رسید .

وی در خصوص حقوق های مرزداران جنوب شرق و در واکنش به شایعه حقوق های میلیونی، اظهار کرد: مرزداران و مرزبانان با تلاشهای انجام شده ماهانه حدود یک میلیون و 700هزار تومان دریافت می کنند و شاید در هر روز تنها یک وعده غذایی داشته باشند اما از جان و مال خود گذشته اند و برای امنیت کشور ایران از مرزهای جنوب شرق پاسداری می کنند .

وی در خصوص واقعه به گروگان گرفته شدن مرزبانان میرجاوه نیز گفت: این جریان به وسیله نفوذ به وقوع پیوسته و در آینده جزئیات بیشتری را اعلام خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: