• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-1486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توزیع بسته‌های آموزشی توسط کمپین جَنِک در روستاهای محروم چابهار

نماینده کمپین کارآفرینی جَنِک گفت: با توجه به محرومیت عمقی و جدی روستاهای بلوچستان به‌ویژه در شاخص‌های آموزشی، این کمپین در قالب مسولیت اجتماعی اقدام به توزیع بسته‌ های لوازم التحریر،کیف و لباس مدرسه میان دانش آموزان محروم کرده است .

الهام فتح‌اللهی در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه سیستان و بلوچستان اظهار کرد: کمپین کارآفرینی جَنِک به معنای زن بلوچ به‌تازگی فعالیت خود را با حمایت خیران و کارآفرینان شروع کرده و می‌خواهد با ایجاد یک برند، صنایع دستی فاخر زنان بلوچ را در بازارهای ایران و جهان ارائه دهد.

وی افزود: تاکنون بیش‌از 400 عدد صنایع دستی فاخر زنان بلوچ شامل دستبند، گوش‌واره، پابند، لباس‌های فاخر و کمربند توسط این کمپین از زنان روستایی صنایع‌دستی دوز روستاهای شرق چابهار تا نقطه صفر مرزی گواتر خریداری شده است .

نماینده کمپین کارآفرینی جَنِک تصریح کرد: با توجه به محرومیت عمقی و جدی روستاهای بلوچستان به‌ویژه در شاخص‌های آموزشی، این کمپین در قالب مسولیت اجتماعی اقدام به توزیع بسته‌‌های لوازم التحریر،کیف و لباس مدرسه میان دانش آموزان محروم کرده است .

فتح‌اللهی ادامه داد: حامیان جَنِک عمدتا سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری و شرکت‌های به‌نام اقامتی، تفریحی و پروازی گردشگری ایران هستند و قرار است این صنایع دستی با حمایت این حامی‌ها در نقاط مختلف کشور و نمایشگاه‌های بین‌المللی جهانی در سراسر جهان برای فروش به علاقه‌مندان ارائه شود.

نماینده کارآفرینی جَنِک خاطرنشان کرد: جَنِک به‌زودی اقدام به ساخت مدرسه و تهیه تجهیزات آموزشی برای مدارس روستاهای محروم چابهار می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: