• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-5114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دستگیری اعضای باند خانوادگی سرقت مسلحانه از آرایشگاه های زنانه شهر زاهدان

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با دریافت گزارشی مبنی بر وقوع چند فقره سرقت مسلحانه از آرایشگاه های زنانه در دی ماه سال جاری در خیابان های دانشجو، کوثر و مدنی شهر زاهدان در مدت کمتر از یک هفته، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سردار احمد طاهری افزود: مأموران پلیس با استفاده از اقدامات فنی و اطلاعاتی و بهره گیری از فناوری ها و شیوه های نوین پلیسی موفق شدند اعضای این باند ۵ نفره را که ۳ مرد و ۲ زن بودند در کمتر از یک هفته شناسایی و دستگیر کنند .

وی درباره نحوه سرقت این باند توضیح داد: سارقان که اعضای یک خانواده بودند با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو پارس، آرایشگاه های مورد نظر را شناسایی می کردند و پس از آن ۲ خانم از اعضای این باند که مادر و دختر بودند به بهانه گرفتن نوبت وارد آرایشگاه ها شده و در موقعیتی مناسب به سایر اعضای باند که فرزندان و داماد خانواده بودند اعلام تا آنها نیز وارد شوند و سپس همگی اقدام به سرقت طلاجات، وجوه نقد و اموال باارزش داخل آرایشگاه می کردند .

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه وجوه حاصل از فروش اموال مسروقه به حساب یکی ازخانم های اعضای باند (مادر خانواده) واریز می شد حساب نامبرده مسدود و مال خری هم که اقدام به خرید طلاهای سرقتی کرده بود شناسایی و دستگیر شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: