• سه شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-1887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فراخوان هلال‌احمر برای تامین وسایل استاندارد گرمایشی مدارس سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر با اعلام اجرای طرح «ققنوس» از تمامی هموطنان برای مشارکت در طرح تامین وسایل استاندارد گرمایشی برای مدارس ابتدایی سیستان و بلوچستان دعوت کرد .

به گزارش ایسنا، محمد نصیری با اشاره به اینکه پس از حادثه آتش‌سوزی در مدرسه اسوه حسنه زاهدان، رئیس جمعیت هلال‌احمر بر ورود این نهاد مردمی برای کمک به حل این مشکل تاکید کرد، افزود: پس از این دستور دبیرکل و خزانه‌دار جمعیت برای بررسی میدانی و  هماهنگی با آموزش و پرورش استان به منطقه سفر کردند. بر این اساس هلال‌احمر مقدمات تجهیز تمام مدارس ابتدایی فاقد سیستم گرمایشی استاندارد این استان را فراهم کرد و بر اساس گزارش‌های کارشناسی درباره وضع مدارس و نوع سیستم گرمایشی مورد نیاز آنها، اقدامات لازم آغاز شده است .

وی با بیان اینکه پس از انتشار اخباری از ورود جمعیت هلال‌احمر به این موضوع، تعداد زیادی از هموطنان، خیران و هنرمندان در تماس با جمعیت هلال‌احمر خواستار مشارکت در این زمینه شده‌اند، گفت: تامین و تجهیز تمامی مدارس پیش‌دبستان و دبستان سیستان و بلوچستان نیازمند عزم ملی است، لذا جمعیت هلال‌احمر درقالب طرح «ققنوس» و اعلام فراخوان زمینه را برای همیاری تمام هموطنان در تامین این وسایل گرمایشی فراهم کرده است تا با حمایت مردمی دیگر شاهد رخداد این حوادث ناگوار نباشیم .

به گفته نصیری هموطنان برای همیاری در این طرح می‌توانند با مراجعه به «روبیکا» بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* شریک این احسان شوند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: