• سه شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-7584-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تاکید معاون استاندار بر استقبال از سرمایه گذاران و جلوگیری از سنگ اندازی در سیستم اداری و بانکی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان در سمینار فرمانداران استان ب و گفت: سرمایه گذاری که تمام سرمایه زندگی خود را تبدیل به سرمایه نقدی به عنوان سهم آورده کرده است نباید با سنگ‌اندازی سیستم بانکی مواجه شود .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، نورا در این سمینار با تاکید بر رفع نیازمندیهای مردم اظهار کرد: اوضاع معیشتی مردم و نیازمندیهای شهروندان و نگرانی‌های مردم و کم و کاستی ها به ما اعلام می‌شود و همواره این موضوع رصد می شود .

وی اضافه کرد: جنگ تمام‌عیار اقتصادی بر ما تحمیل شده و عرصه را بر مردم تنگ کرده لذا در چنین شرایطی مدیران باید به گونه ای طراحی و برنامه ریزی داشته باشند تا از همین امکانات موجود حداکثر بهره وری را داشته باشیم .

وی تصریح کرد: باید شرایط را به گونه ای مدیریت کنیم که برای مردم امید بخش باشد .

نورا افزود: مردم صبور و وفادار استان حداقل انتظارات را دارند و وظیفه ی ماست که حداقل نیازمندی های آنان از جمله سوخت را تامین کنیم .

معاون استاندار تصریح کرد: دستگاههای متولی امکانات و نیازمندیهای روزمره مردم از جمله نفت، کپسول گاز مردم را تامین کنند تا این موارد به حوزه فرمانداری نرسد چراکه شخص فرماندار نباید به دنبال پیگیری مواردی چون نفت و آرد و کپسول گاز باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: