• سه شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-7684-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

طرح پاکسازی محلات شهر خاش به منظور بهبود فضای شهری آغاز شد

شهردار خاش با بیان اینکه نظافت شهر و جمع‌آوری زباله یکی از اصلی‌ترین درخواست‌های شهروندان است، گفت: تمامی نیروهای خدمات شهری شهرداری خاش با توان و انرژی همیشگی خود مشغول فعالیت و خدمت رسانی به شهر و شهروندان در این حوزه می باشند تا شهروندان فعالیت های روزانه خود را در محیطی آراسته و زیبا و سالم انجام دهند .

عبدالمجید تمندانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: در راستای جلب رضایت شهروندان و حفظ چهره بصری متناسب با فرهنگ شهرنشینی واحد خدمات شهری تمام تلاش خود را جهت رفع مشکلات محله های سطح شهر به کار گرفته و طبق اولویت تمام محله ها پاکسازی خواهند شد .

تمندانی ادامه داد: پاکسازی محلات به صورت مستمر و با هدف حفظ سلامتی عمومی شهروندان، آراستگی و نظافت شهری و جلب رضایت شهروندان خاش انجام خواهد شد و  کار پاکسازی، هرس درختان با استفاده از بالابر و پا جوش گیری، لایروبی جوی آب و غیره در محلات در دستور کار شهرداری  قرار دارد .

شهردار خاش بیان کرد: ریختن و رهاسازی زباله در معابر علاوه بر ایجاد آلودگی های زیست محیطی سبب نازیبایی منظر شهری می شود .

تمندانی با اشاره به اینکه یکی از معضلات پایدار و مهمی که امروز گریبان گیر شهرها و به ویژه نقاط حاشیه ای و کم برخوردار آن شده، مسئله هدایت پساب خانه ها و مغازه ها به درون جوی آب خیابان ها و کوچه ها است افزود: به منظور پیشگیری از بحران در فصول مختلف سال، فعالیت های پاکسازی، رفت و روب، لایروبی جوی ها و غیره در کلیه محلات در حال انجام می‌باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: