• جمعه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-6314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سیستان و بلوچستان:

اگر توسعه می‌خواهیم باید همراهی مردم را داشته باشیم

استاندار سیستان و بلوچستان در جمع تعدادی از معتمدین منطقه سیستان گفت: شرط اولیه رسیدن به پیشرفت و توسعه؛ همراهی خود مردم است .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، احمد علی موهبتی ادامه داد: در استان فرصت‌های بی‌بدیل وجود دارد که برای بهره گیری از این پتانسیلها نیازمند همراهی شما هستیم .

استاندار افزود: اگر می خواهید در استان توسعه ای رقم بخورد اول از همه خود مردم و معتمدین باید آسیب‌شناسی  کنند و سپس وارد کار شوند .

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پول دولت به تنهایی نمی‌تواند ایران و استان را آباد کند البته دولت موظف است زیرساختها را فراهم کند اما اگر توسعه می‌خواهیم باید در کنار همراهی مردم، بزرگان نیز با از خودگذشتگی پا به عرصه فعالیت و سرمایه گذاری بگذارند .

در ادامه استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شما باید مطالبه گر باشید و بر عملکرد مسئولین به طور مستقیم نظارت کنید و با شهامت حق خودتان و مردم را از آنان مطالبه کنید .

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در سیستان نیز فرصت های شغلی خوبی وجود دارد از جمله ظرفیت نژاد گاو اصیل سیستانی با آن همه مزیت و جای تاسف دارد که چرا فارغ التحصیلان دانشگاهی با مدارک عالیه تحصیلی نمی توانند در این زمینه کاری انجام بدهند؟

موهبتی در ادامه با اشاره به رویکرد و سیاست کاری خودش، خاطرنشان کرد: من دنبال منافع ملی هستم و به شما قول می دهم در مدت مسئولیتم پیرامون مسائل شخصی گامی برندارم .

وی افزود: دو خواسته ام از معاون اول رئیس‌جمهور این بود که اول آنچه مقامات و مسئولین کشوری در سفرهای مختلف به استان به مردم قول داده اند، محقق شود و دوم اینکه شاخص‌های استان باید به میانگین شاخص های کشوری برسد و تلاش می کنم با همراهی مردم و شما بزرگان طوایف به این اهداف برسم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: