• دوشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-4090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

12 واحد خبازی متخلف در شهرستان خاش جریمه شدند

در جلسه اعضای کار گروه تعزیرات گندم و آرد و نان شهرستان خاش به ریاست فرماندار دوازده واحد خبازی متخلف با کسر سهمیه آرد و پرداخت جریمه نقدی به تعزیرات مواجه شدند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، فرماندار شهرستان خاش با تاکید بر اینکه در بحث نان باید حساسيت لازم را داشته باشیم و نظارت در کیفیت و کمیت نان را جدی بگیریم گفت: سوخت مورد نیاز خبازی ها از 192 هزار لیتر به 230 هزار لیتر در ماه اضافه شده و کیفیت آرد هم با خرید 20 هزار تن گندم با کیفیت بالاتر رفته و برنامه حمل و خرید 20 هزار تن گندم دیگر از اولویت های مهم دولت در استان می باشد، لذا توجه به کیفیت در پخت نان باید مورد توجه واحدهای خبازی باشد .

یوسفی با اشاره به اینکه سرانه آرد مورد نیاز شهرستان برای سهمیه هر فرد به 10 کیلوگرم در ماه اضافه شود اهمیت آموزش خبازان و برگزاری جلسه توجیهی برای آنها در سطح شهر و بخشها را متذکر شد .

فرماندار خاش با تاکید بر اهمیت نظارت بر عملکرد شرکت های تعاونی روستایی و عشایری و اعلام لیست توزیعی به فرمانداری و بخشداری ها و بالا بردن نظارت ها بیان کرد: تامین آرد مورد نیاز مردم در روستاهای دوردست که دسترسی به خبازی ندارند باید در اولویت کاری بخشداران باشد .

مهدی اسماعیلی مدیر اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان خاش هم گفت: در این شهرستان 134 واحد خبازی شهری و روستایی فعالیت دارند و سهمیه آرد مصرفی شهروندان شهری و روستایی و عشایری خاش حدود هزار و 455 تن در ماه بوده که باید به این سهمیه بالای 60 تن در ماه اضافه شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: