• سه شنبه ۲۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-785-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خاش:

دشمنان در تلاش هستند تا دستاوردهای انقلاب را منفی جلوه دهند

فرماندار شهرستان خاش گفت: انقلاب اسلامی ایران نه تنها برای مردم کشورمان بلکه برای سایر ملتهای دنیا الهام آفرین بوده و با تدابیر هوشمندانه امام راحل و رهبری دستاوردهای عظیمی را به دست آورده که غرور آفرین هستند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان حمیدالدین یوسفی در نشست اعضای شورای اداری شهرستان خاش بیان کرد: ملت ایران در کنار امام و رهبری در چهار دهه اخیر توانسته اند این انقلاب با شکوه را به مردم دنیا معرفی کنند .

وی افزود: مدعیان دفاع از حقوق بشر با وضع تحریم های مختلف ضربه های سختی را به ملت و دولت ایران وارد کرده اند اما با ایستادگی و مقاومت مردم کشورمان بخش بزرگی از نقشه های شوم دشمنان خنثی شده است .

یوسفی اظهار کرد: دشمنان اسلام با تمام توان در تلاش هستند که دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را منفی جلوه دهند لذا همگان مکلف هستند با توطئه های دشمنان مقابله کنند که بیان اقدامات و اطلاع رسانی خدمات و شاخص ها ضرورتی اجتناب ناپذیر است .

مقام عالی دولت اهمیت هوشیاری و بصیرت افزایی و مردمداری و مردم یاری را در چهارمین دهه از عمر انقلاب متذکر شد و ادامه داد: با حضور پرشور اقشار مختلف مردم در صحنه های انقلاب لازم است اعتمادسازی و امیدآفرینی از سوی مسئولان برنامه های شوم دشمنان نا کارآمد کنیم .

فرماندار خاش اظهار کرد: فرصت های در اختیار برای خدمت دارای اهمیت هستند لذا نباید در جامعه نارضایتی شکل بگیرد و دشمنان نباید از اینگونه مباحث بهره برداری سوء داشته باشند .

وی تعالی و حفظ نظام و نشاط آفرینی و دمیدن روح امید در مردم با کمترین هزینه و اندک منابع و اعتبار را از وظایف مهم مدیران عنوان کرد .

یوسفی ادامه داد: اعتقاد و نگاه ما بر این است که شخص و مدیر را فدای مردم خواهیم کرد و با مدیران ناکارآمد برخورد بشود و عملکرد مسئولان اینگونه باشد که شاخص های خدمات را به نفع مردم انجام دهند .

فرماندار خاش افزود: مدیریت عالی استان برنامه محور لذا فرصتی ارزشمند برای خدمت به مردم است و همه باید از آن بهره برداری مناسبی داشته باشند .

مقام عالی دولت در خاش تصریح کرد: مدیران نباید پشت میز خود بنشینند و از مردم و مسئولیت واقعی شان غافل شوند لذا عدم آگاهی از مشکلات مردم تاسف بار است.

فرماندار خاش با تاکید براینکه خدمات مختلف در درب منازل مردم توزیع شود ادامه داد: کسب رضایت پروردگار و مردم و پاسداری از خون شهیدان و انجام کارهای جهادی در راستای اهداف نظام و ارائه خدمات سهل و آسان به مردم باید مورد توجه مدیران باشد .

وی با اشاره به اینکه در ششم بهمن ماه جشنواره خیرین مدرسه ساز در خاش برگزار می شود، اهمیت مشارکت دستگاههای اجرائی را برای ساخت و تجهیز مدارس، مشارکت شرکتهای سیمان و کشت و صنعت را برای ساخت مدرسه و نیز ضرورت تشکیل سمن و "ان جی او ها" و پیگیری و جذب اعتبارات و نوآوری در اجرای برنامه‌های گرامی داشت دهه فجر و دهه چهلم پیروزی انقلاب برحسب وظایف محوله در ستاد گرامی داشت دهه فجر و جذب سرمایه در ادارات، تشکیل ستاد تسهیل و روان سازی امر سرمایه‌گذاری، پاسخگویی فوری استعلامات، حضور مدیران در ادارات و خروج آنها با اطلاع فرمانداری، اجرای کیفی پروژه ها و تقویت نظارت بر طرحها و برنامه ها، مقابله با منکرات را متذکر شد.

امام جمعه شهرستان خاش نیز گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به برکت مقاومت، ایستادگی، بصیرت و ولایت مداری ملت ایران به دست آمده است .

حجت الاسلام غلامرضا دهقان در نشست اعضای شورای اداری شهرستان خاش بیان کرد: در نظام شکوهمند ایران اسلامی بهترین حاکمان و خادمان دین و مردم را داریم و در چهار دهه از عمر انقلاب بهترین خدمات را شاهد بوده ایم .

وی اظهار داشت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف بسیار چشمگیر و بی بدیل می باشد، ولی در حوزه مقابله با تحریم ها و خنثی سازی توطئه های دشمنان و عدم وابستگی به بیگانگان از مهمترین آنها است .

امام جمعه خاش اهمیت اطلاع رسانی اقدامات 40 ساله نظام در شهرستان، برجسته کردن خدمات و اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر را یادآوری کرد .

مولوی محمدعلی شهنوازی امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش هم گفت: جهل و بی علمی و سرسپردگی به غرب و آمریکا در جامعه اسلامی خسارتهای فراوانی را به دولت های مسلمان وارد کرده و متاسفانه برخی از سران کشورهای اسلامی عظمت و اقتدار نظام اسلامی را بر نمی تابند و برای ضربه زدن به کشور و مردم ما به دست و پای آمریکایی ها افتاده اند .

وی افزود: تحریم ها و فشارهای دشمنان به خواست و اراده پروردگار و ایستادگی ملت ایران بی اثر مانده اند .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، محمدعلی قهرمانی معاون سیاسی و اجتماعی و امنیتی و مهدی عیدوزهی معاون امور عمرانی فرماندار و مدیران ادارات ورزش و جوانان و ارشاد و صمت خاش در حوزه های مختلف به بیان دیدگاههای خود پرداختند .

در این نشست ضمن تاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع رفع مشکلات مردم با گشاده رویی و محبت از سوی مدیران و کارکنان دستگاههای اجرائی و برپائی جشن های پیروزی انقلاب با رعایت ایام فاطمیه مقرر شد تا پایان هفته آتی شاخص ترین خدمات 40 ساله نظام و برنامه های گرامی داشت دهه فجر و دستاوردهای دولت در شهرستان خاش در قالب بنر و برجسته سازی به اطلاع مردم برسد .

همچنین ریگی به عنوان رئیس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خاش معرفی و از خدمات اربابی مدیر سابق این اداره تجلیل شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: