• دوشنبه ۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-588-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توسط اداره کل ورزش و جوانان استان انجام می شود؛

اجرای بیش از 500 برنامه فرهنگی، ورزشی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سیستان و بلوچستان

مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در نشست با روسا و نواب هیئت های ورزشی استان با موضوع بررسی عملکرد مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی و همچنین اجرای برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: اقدام ارزشمند هیئت های ورزشی در اولین المپیاد استعدادهای ورزشی در بحث آماده‌سازی ورزشکاران، اعزام گسترده و منظم تیم‌ها و همچنین کسب مدال‌های رنگارنگ و افتخارات بزرگ که منجر به دعوت حجم عظیمی از ورزشکاران به اردوی تیم های ملی شده، قابل تحسین بوده و صمیمانه از همه تشکر و قدردانی می‌کنم .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان ادهم کرد در ادامه افزود: یکی از بهترین میزبانی های مسابقات بوکس کشور را داشتیم که همه استان‌ها و ورزشکاران با رضایت  استان را ترک کردند .

وی همچنین در خصوص اهمیت ثبت سامانه مبین نیز تاکید کرد: پل ارتباطی فدراسیون‌ها با هیات های ورزشی استان ها سامانه مبین است که باید آخرین اطلاعات رشته های ورزشی از ثبت ورزشکاران، داوران، عوامل فنی و اجرایی به صورت مرتب صورت گیرد چون شخص مقام عالی وزارت ورزش و جوانان به صورت مستقیم نظارت دارند .

وی یادآور شد: ثبت اطلاعات در سامانه مبین تاثیر بسزایی در تخصیص اعتبارات به استانها و هیئت‌های ورزشی خواهد داشت، از اینرو وزارت ورزش و جوانان بصورت جدی از ادارات کل ورزش و جوانان استان ها این موضوع را پیگیری خواهند کرد .

مدیرکل ورزش و جوانان در این جلسه گفت: طبق دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان هیئت های ورزشی استان ها باید دارای شناسه ملی باشند و با ثبت نام در سامانه از فدراسیون‌های مربوط سریال دریافت می کنند .

ادهم کرد در خصوص افتخارآفرینی ورزشکاران در المپیاد ایرانیان بیان کرد: کسب 32 مدال ارزشمند و دعوت بیش از 53 ورزشکار به اردوی تیم های ملی در تاریخ ورزش سیستان و بلوچستان بی‌نظیر بوده و همه این موفقیت ها از تلاش‌های صادقانه و همت بلند شما سرچشمه گرفته است .

وی همچنین در خصوص برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نیز گفت: شاخص ترین دستاورد ها، عملکرد و فعالیت های هیئت های ورزشی باید بصورت بنر و سی دی برای عموم مردم در نمایشگاه به نمایش گذاشته شود .

معاونت توسعه امور ورزش بانوان نیز در این جلسه گفت: به همت و تلاش های هیات های ورزشی در بخش بانوان توفیقات خوبی حاصل شده است که بر اساس ارزیابی و گروه بندی وزارت ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان رتبه چهارم کشوری را به دست آورده است .

موسوی در ادامه افزود: با توجه به فرارسیدن ایام الله دهه فجر و همچنین اهمیت گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی، اداره کل ورزش و جوانان استان جهت آشنایی جوانان با آرمان‌ها امام راحل و اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران بیش از 500 برنامه فرهنگی ورزشی در سطح استان اجرا خواهد کرد .

وی تاکید کرد: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی با محوریت استانداری از مهمترین برنامه‌های دهه فجر می‌باشد که باید هیات های ورزشی، شاخص ترین دستاوردهای خود از جمله قهرمانان برجسته، مسابقات و عملکردهای مهم خود را در این نمایشگاه به تصویر بکشند .

وی حضور ورزشکاران با لباس های متحدالشکل بهمراه اعضای هیات های ورزشی را الزامی دانست و عنوان کرد: اجرای برنامه های ورزشی توسط ورزشکاران، بازدید و حضور جامعه بزرگ ورزش و جوانان در غرفه های مختلف نمایشگاه و انعکاس آن در فضای مجازی در دستور کار هیات ها قرار گیرد .

داشتن برنامه های هدفمند در جهت افزایش آمار بیمه ورزشی در سطح استان، ایمن‌سازی و پیگیری فضاهای ورزشی، توجه به رشته‌های مدال‌آور بانوان، برگزاری دوره های  آموزشی برای ورزشکاران و مربیان و همچنین نظارت و رسیدگی به آموزشگاه های استان از مهم ترین مباحث مطرح شده توسط هیات های ورزشی در این جلسه بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: